Форма входу

Пошук

14.02.2012 р.
БОРОТЬБА ЗА ВИХІД У ФІНАЛ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
10 лютого 2012 року розпочалося 2 коло чемпіонату України з баскетболу серед команд дівчат 1999 року народження. Наша баскетбольна команда «Євгенія», яка приймає участь в цьогорічному чемпіонаті за підтримки Верхньорогачицької районної державної адміністрації, у Дніпропетровську зіграла свій черговий тур. В перший день змагань верхньорогачанки зустрілися з своїм принциповим суперником з командою з міста Миргорода. Нагадаю, що в першому колі БК «Євгенія» поступилася своїм опонентам і в цій грі прагнула взяти реванш. Гра розпочалася зі стрімких атак дівчат з Миргорода. Наші відповідали не менш активно, але влучнішими на перших хвилинах гри були миргородці. Перша четверть закінчилася з рахунком 20:9 на їх користь. У другій четверті зусиллями Тетяни Шмигельської та Олени Жук, які на двох в цій четверті набрали 18 очок верхньорогачанки вирівняли гру і на велику перерву пішли вже ведучи в рахунку 31:28. Після відпочинку вихованки тренера-викладача Сергія Йосиповича Земби не збавили обертів і впевнено виграли і третю четверть 15:4. Результативними в цьому відрізку гри були Тетяна Павлюк та Вікторія Плюйко, які набрали відповідно 8 та 5 очок. В останній заключній четверті наші суперники приклали максимум зусиль щоб наздогнати юних верхньоргачанок, але на це в них невистачило сил і гра закінчилася з рахунком 54:48 на користь БК «Євгенія». Найрезультативнішим гравцем в цій грі у нашої команди стала Тетяна Шмигельська, яка набрала 16 очок. Після такого напруженого реваншу у другий день змагань підопічним тренера-викладача С.Й.Земби протистояли дівчата з Полтави. Але забігаючи на перед можна сказати, що вони попали під «гарячу» руку. Натхненні, впевнені в собі юні верхньорогачанки у цій грі на майданчику робили все, що хотіли. Активний пресинг, вдалі дії як на своєму щиту так і під щитом суперника принесли БК «Євгенія» впевнену перемогу, найбільшу за весь час виступів у чемпіонатах України 132:10. Най результативними в цій грі були Тетяна Шмигельська – 26 очок, Тетяна Павлюк – 24, Ніка Ліснича – 16 та Вікторія Плюйко – 15. В заключний день змагань вихованки С.Й.Земби зіграли з командою «Авангард» з Донецька. Ця гра виявилася важкою для нашої команди. Юні верхньорогачанки розпочали впевнено, але їхні суперниці не відставали і перша четверть закінчилася 14:13 на користь донеччан. Але вдалі дії в захисті Вікторії Застави та Ольги Берко та влучні кидки у другій четверті Вікторії Плюйко, Олени Жук та Тетяни Шмигельської принесли нашій команді перевагу після першої половини гри 34:24. Після великої перерви дівчата з Донецька знову підвищили тиск своїх атак на кільце верхньорогачан і скоротили відставання, але потужні атаки «Євгенії» в заключній четверті принесли третю перемогу в цьому турі змагань, з рахунком 68:50. Інші зустрічі 4-го туру завершилися так: Дніпропетровськ – Миргород 64:38, Дніпропетровськ – Донецьк 79:38 і Дніпропетровськ – Полтава 57:9. Після чотирьох турів ВЮБЛ турнірна таблиця має такий вигляд: Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга 10-го сезону (2011-2012) Дівчата 1999 р.н. Положення команд на 13.02.2012 № Команди І В П Співвідношення Очки 1 СДЮСШОР-5-99 (Дніпропетровськ) 11 11 0 731 : 339 22 2 ЄВГЕНІЯ-99 (В.Рогачик, Херсонська) 11 9 2 735 : 467 20 3 МИРГОРОД-99 (Миргород) 11 8 3 630 : 450 19 4 ПЕРЕЯСЛАВ-99 10 7 3 438 : 344 17 (Переяслав-Хмельницький) 5 СДЮШОР-АВАНГАРД-99 (Донецьк) 11 4 7 462 : 566 15 6 ДЮСШ-99 (Івано-Франківськ) 10 4 6 315 : 408 14 7 БАСКЕТ-БАР-99 (Бар) 10 3 7 309 : 377 11 8 ПОЛТАВА-99 (Полтава) 11 1 10 132 : 636 9 9 СДЮСШОР-4-99 (Миколаїв) 11 1 10 170 : 335 6 5-й тур змагань відбудеться 02-04 березня 2012 року у Миколаєві, де наша БК «Євгенія» зіграє з командами Переяслав-Хмельницького, Івано-Франківська та Бар, Вінницької області. Тож побажаємо їм перемог.

11.01.2012 р.
КУБОК «Різдво-2012» ЇДЕ ДО ВЕРХНЬОГО РОГАЧИКА
Готуючись до другого кола чемпіонату Укпаїн з баскетболу серед юнацьких команд вихованки тренера-викладача С.Й.Земби на початку січня прийняли участь у двох баскетбольних турнірах. Так 5-6 січня у Каховці відбулися традиційні щорічні змагання на кубок «Різдво-2012». Приємно зазначити, що БК «Євгенія» не тільки набралася ігрової практики, яка необхідна нашій команді в перерві чемпіонату України, щоб не втратити своєї оптимальної форми, зігравши три гри з командами з міст Генічеська, Каховки та Нової Каховки, а і привезли до Верхнього Рогачика різдвяний кубок-2012, здобувши перемоги над своїми суперниками. Великий внесок в перемогу нашої команди принесли старші вихованки спортивної школи Олена Ожго, Анна Ігнатенко та Оксана Бистро, які підтримали своїх менших подруг в цих іграх. 10 січня БК «Євгенія» прийняла участь в других своїх січневих змаганнях. В рідних стінах спортивного залу Верхньорогачицької гімназії за підтримки районної державної адміністрації, в перше в історії району відбувся перший відкритий турнір з баскетболу серед дівчат на кубок Голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації. Позмагатися за кубок виявили бажання крім нашої ще дві команди з Великолепетиської ДЮСШ та Веселівської ДЮСШ, Запорізької області. Для отримання більшого ігрового часу БК «Євгенія» грала двома складами під назвами «Євгенія-1» та «Євгенія-2». На відкриті турніру з теплими побажаннями з нагоди відкриття перших таких змагань, а також з новорічними та різдвяними святами всіх учасників заходу привітали перший заступник голови РДА С.І.Загруний, начальник відділу освіти В.О.Коротун, почесний гість, ветеран районного спорту Г.М.Мандик та директор районної ДЮСШ В.В.Лісничий. Змагання розпочалися грою між командами «Євгенія-1» та Веселівською ДЮСШ, де впевнену перемогу здобули верхньорогачанки. Забігаючи на перед наші минулорічні чемпіони України звичайно виявилися як то кажуть на голову сильнішими за своїх суперниць і тому перемоги з рахунками були з великою перевагою наших двох команд. Тому у фіналі і зустрілися «Євгенія-1» та «Євгенія-2», а за третє місце зіграли наші гості команди з Великолепетиської ДЮСШ та Веселівської ДЮСШ. Ці дві гри і були на турнірі най непередбаченими. Так у грі наших гостей гра проходила з перемінним рахунком то однієї то другої команди і лише в останній четверті юні баскетболістки з Великої Лепетихи змогли вирвати перемогу з рахунком 35:30. А у фінальній зустрічі боротьба між нашими «Євгеніями» виявилася ще запеклішою. З початку гри дівчата з «Євгенія-1» захопили ініціативу і впевнено повели в рахунку вигравши першу половину 19:15. Але після перерви вболівальники в залі почали активно підтримувати «Євгенію-2» і ті почали наздоганяти своїх суперниць і в підсумку на останніх хвилинах двома влучними кидками вибороли перемогу. Таким чином переможцем першого відкритого турніру з баскетболу на кубок Голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації стала команда «Євгенія-2». На другому місці «Євгенія-1», на третьому – В,Лепетиська ДЮСШ і на четвертому – Веселівська ДЮСШ. Відповідно до положення змагань за підсумками також визначалися кращі гравці у кожній команді та кращий гравець турніру. Ними стали: Ольга Тарасенко (Веселівська ДЮСШ), Катерина Добродий (Великолепетиська ДЮСШ), Тетяна Шмигельська («Євгенія-2») і Віолета Піщанська («Євгенія-1). Кращим гравцем турніру визнано Тетяну Павлюк («Євгенія-1»). Всі команди, а також кращі гравці були нагороджені дипломами голови, цінними подарунками та чудовими солодощами від відділу сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

25.12.2011 р.
ПРО ПІДСУМКИ ПЕРШОГО КОЛА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ
Закінчилося перше коло чемпіонату України з баскетболу сере команд дівчат 1999 р.н., де приймає участь команда Верхньорогачицької районної ДЮСШ «Євгенія». Підопічні тренера-викладача С.Й.Земби останній тур провели в місті Миколаєві, де зіграли з господарками майданчика та з лідером цьогорічного чемпіонату командою з Дніпропетровська. Якщо миколаївська команда не завадила нашим юним баскетболісткам здобути свою чергову перемогу і поступилася з рахунком 51:23 то з дніпропетровськими однолітками верхньорогачанкам було не легко. Провальною стала перша четверть, яку наші дівчата програли з рахунком 5:17. Потім «Євгенія» налагодила свою гру і наступні три четверті зіграла на високому рівні, але наздогнати своїх суперниць так і не змогли в підсумку поступившись з рахунком 48:57. На цій зустрічі були присутні і активно підтримували нашу команду голова районної державної адміністрації М.Д.Романій, перший заступник С.І.Загруний та начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту А.Г.Павленко. Але юні верхньорогачанки в цій грі не виправдали надії керівництва нашого району і тепер щоб підтвердити високий рівень своєї спортивної майстерності їм доведеться прикласти максимум зусиль щоб взяти реванш у другому колі чемпіонату після якого і визначиться четвірка самих кращих команд України, яка у фіналі і розіграє звання чемпіона Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги 2012 року. Після першого кола БК «Євгенія» має в своєму активі 6 перемог і дві поразки та посідає третє місце. Друге коло чемпіонату країни розпочнеться 10 лютого 2012 року у Дніпропетровську.

15.11.2011р.
ТРИ ГРИ ТРИ ПЕРЕМОГИ
ІІ тур чемпіонату України з баскетболу серед команд дівчат 1999 р.н. відбувся у Переяслав-Хмельницькому, Київської області з 11 по 13 листопада 2011 року. Команда районної ДЮСШ «Євгенія-99» зіграла три гри. В перший день змагань вихованкам тренера С.Й.Земба протистояли однолітки з Вінницької області команда «БаскетБар» з міста Бар. Гра розпочалася з атак верхньорогачанок, влучні кидки Тетяни Павлюк, Віолети Піщанської та дальні трьох очкові влучення Ніки Лісничої вивели нашу команду вперед і до кінця першої половини закріпили результат 35:21. Після великої перерви «БаскетБар» скоротив відставання в рахунку, але впевнена гра у другій половині Вікторії Плюйко, Олени Косик та Олени Жук відновили рівновагу в рахунку і закріпили перевагу «Євгенії-99». Гра закінчилася з рахунком 50:65 на користь верхньоргачанок. В другий день змагань БК «Євгенія-99» зіграла з командою обласної ДЮСШ міста Івано-Франківська. Гра розпочалася впевнено з нашого боку, юні баскетболіски з Верхного Рогачика повели в рахунку 7:0, але івано-франківці не здавалися без боротьби, і до перерви з коротили рахунок 33:27. У другій половині гри після внесення коректив тренера С.Й.Земби гру на себе взяла Тетяна Шмигельська, яка завдяки точним влученням декілька разів підряд закріпила перевагу нашої команди, а в цілому і встановила переможний рахунок 63:47. Заключний день змагань виявився найважнішим для наших дівчат. Гра з господарками майданчика командою «Переяслав-99» розпочалася з потужних атак наших суперниць, які і повели в рахунку 40:29. Після перерви атаки дівчат з Переяслав-Хмельницького стали ще потужнішими, нашим захисникам Вікторії Заставі, Діані Безрідній, Аліні Ткач та Катерині Молчановій ставало ще важче і важче, але до кінця гри верхньорогачанкам все ж таки вдалося скоротити рахунок 68:66, а за 2 сек. до фінальної сирени влучний кидок Вікторії Плюйко перевів гру в овертайм. В додатковій 5-ти хвилинці БК «Євгенія-99» відчула впевненість в своїх діях, а наші суперниці навпаки упали духом і це відобразилося на кінцевому результаті. Після трьох підряд точних влучень Мар’яни Польської вболівальники з Переяслав-Хмельницького притихли тому що стало зрозуміло що фортуна того дня була на боці дівчат з Верхнього Рогачика. Приємно зазначити, що серед вболівальників був присутній і легендарний футболіст київського «Динамо» Павло Шкапенко, донька якого грає за команду «Переяслав-99». Ну а гра закінчилася з рахунком 79:75 на користь БК «Євгенія-99». Після двох турів верхньорогачанки мають в своєму активі 5 перемог і 1 поразку і посідають 2 місце в турнірній таблиці чемпіонату України. 9-11 грудня у Миколаєві пройде третій тур, де наші дівчата зіграють з лідером «СДЮШОР №5» з Дніпропетровська та командою з Миколаєва. 18-20 листопада розпочинають змагання дівчата 1998 р.н. БК «Євгенія-98» у Дніпропетровську зіграє з командою господаркою та з міста Одеси.

01.11.2011р.

СТАРТОВАВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ
Розпочався новий 10-й сезон чемпіонату України з баскетболу серед юнацьких команд. В цьому сезоні команда районної ДЮСШ «Євгенія» за підтримки Верхньорогачицької районної державної адміністрації прийме участь у двох вікових категоріях: дівчата 1998 і 1999 р.н. Так баскетбольна команда «Євгенія-99», 26-28 жовтня, вже відіграла свої перші ігри чемпіонату. У Дніпропетровську у перший день змагань верхньорогачанкам протистояли команда з Миргорода під назвою «Полтавщина-99». Саме цих дівчат у минулорічному фіналі наші баскетболістки перемогли у грі за чемпіонське звання, тому на гру дівчата з Миргорода вийшли з подвійним зарядом. Але перші хвилини гри показали, що верхньорогачанки дадуть бій своїм суперницям. Після першої половини гри «Євгенія-99» вела в рахунку 29:25. В цей період добре проявила себе Олена Жук на рахунку якої було закинуто 10 очок. Але після великої перерви «Полтавщина-99» почали скорочувати рахунок в грі і навіть вийшли вперед. Третій та четвертий тайми для підопічних тренера Сергія Йосиповича Земби стали провальними. Після декількох помилок в захисті наші юні баскетболістки не змогли зібратися і поступилися в підсумку з рахунком 53:41. У другий день змагань верхньорогачанки зустрілися теж командою з Полтавської області під назвою «Полтава-99». В цій грі наші дівчата не дали жодних шансів на перемогу своїм суперницям. Захопивши ініціативу з перших хвилин гри вони довели результат до розгромного, 71:7 на користь «Євгенії-99». Найрезультативнішими в цій грі були Тетяна Шмигельська, яка набрала 20 очок, Вікторія Плюйко – 14 та Тетяна Павлюк – 10 очок. В заключний день змагань верхньорогачанки зіграли з командою «Авангард-99» з Донецька. Якщо в минулому році наші дівчата перемогли цю команду дуже легко з різницею в 40 очок, то цього сезону команда з Донецька виглядала вже по сильнішою. Як і в минулій грі «Євгенія-99» з перших хвилин захопила ініціативу і повела в рахунку до кінця першої полови, 37:23 результат гри до великої перерви. Але після перерви донетчанки підвищили темп гри і скоротили рахунок в грі, але на більше їх не хватило і вихованки Сергія Йосиповича Земби довели гру до перемоги з рахунком 54:47. Найрузальтивнішими в цій грі були Тетяна Павлюк – 20 очок, Тетяна Шмигельська – 11 та Вікторія Плюйко – 10 очок. Таким чином після першого туру БК «Євгенія-99» в своєму активі має дві перемоги та одну поразку. Результати інших ігор: Дніпропетровськ – Миргород 53:34, Дніпропетровськ – Донецьк 81:40, Донецьк – Миколаїв 37:11, Полтава – Миколаїв 20:78, Миргород – Донецьк 53:41 та Дніпропетровськ – Полтава 85:12. Наступний тур 11-13 листопада 2011 року, наша команда проведе в Переяслав-Хмельницькому, Київської області, де зустрінеться з господарями майданчика і командами з міст Бар, Вінницької області та Івано-Франківська.