Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:14


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

У Верхньорогачицькому районі представлено літературно-музичну композицію «Кохання в поезії Тараса Шевченка»
    У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та виконання плану заходів з відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка 15 січня у Верхньорогачицькому районі на базі Чистопільської загальноосвітньої школи  відбувся виховний захід на тему: «Кохання в поезії Т.Г.Шевченка».  Звертаючись до учнів, вчителів, гостей школи, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Малишева зазначила, що Президент України Віктор Янукович оголосив 2014 рік в Україні Роком Тараса Шевченка та поставив низку завдань, метою яких є реалізація ювілейних заходів, спрямованих на увічнення пам'яті Великого Кобзаря, вивчення та популяризацію його спадщини.
    На заході старшокласники освітнього закладу представили театралізовану постановку, в якій інсценували сцени із життя Шевченка як звичайної людини, що здатна на щирі й прекрасні почуття – кохання. Глибину душі українського генія допомагали розкривати образи коханих, яких майстерно відтворили учениці-старшокласниці. 
    Ведучі свята повідомили цікаві відомості про поета, розкриваючи нові сторінки з його життя, а мультимедійна презентація дала змогу побачити картини великого українця, портрети коханих жінок і образ молодого поета, утілений на екрані у фільмі «Поет і княжна».

    15.01.2014