Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:12


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

У закладах освіти Верхньорогачицького району 155 дітей шкільного віку займається баскетболом, з яких 50 підвищують свою спортивну майстерність у Верхньорогачицькій дитячо-юнацькій спортивній школі. Вихованці ДЮСШ на протязі останніх 3-х років є постійними учасниками чемпіонату України серед юнацьких команд, де ставали як призерами, так і переможцями цих змагань.

Фото чемпіонів України 2011 року команди "Євгенія-99"

У 2013 році в районі заплановані і проводяться заходи присвячені проведенню в Україні «Євробаскету-2015». Так, у січні місяці відбувся ІІ міжобласний турнір з баскетболу «Кубок голови Верхньорогачицької РДА», в якому прийняли участь команди з сусідніх районів Херсонської, та Запорізької областей.Фото з турніру "Кубок голови - 2013"

Крім того, вихованки ДЮСШ приймають участь у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі в сезоні 2012/2013 років, у складі збірної команди Херсонської області серед команд дівчат 1999 року народження. З жовтня 2013 року заплановано прийняти участь команди «Євгенія» Верхньорогачицької ДЮСШ у чемпіонаті України серед команд дівчат 2000 року народження.
Щороку відповідно до плану роботи відділу освіти районної державної адміністрації проводяться шкільні змагання з різних видів спорту, в тому числі і з баскетболу.

Так, у 2013 році у червні місяці  проведено відкритий кубок з стрітболу серед школярів району.

У перших у нашому районі змаганнях прийняло участь 5 команд, три із Верхньорогачицької гімназії «Регіони», «Благородні дівчата» і «Красавчики» та 2 із ЗОШ №2: «Хедлес» і «Розбійники». Після проведених ігор міста роподілилися в наступному порядку: 1 - «Регіони» та «Благородні дівчата», 2 - «Красавчики» та «Хедлес», 3 - «Розбійники».

У листопаді-грудні 2013 року заплановано проведення чемпіонату району з баскетболу серед команд дівчат та юнаків 1996 року народження і молодших.