Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:33


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Умови прийому до Національної академії Державної прикордонної служби України

імені Б, Хмельницького у 2015 році

 

Національна академія Державної прикордонної служби України імені     Б. Хмельницького (м. Хмельницький) готує офіцерів за бюджетною формою навчання для Державної прикордонної служби України за наступними напрямами підготовки: за напрямом підготовки:

  • «Філологія»,
  • «Правознавство»,
  • «Правоохоронна діяльність»,
  • «Автомобільний транспорт»,
  • «Охорона та захист державного кордону»,

Термін навчання - 4 роки. Випускники отримують кваліфікацію - бакалавр. В подальшому за бажанням отримують кваліфікацію - спеціаліст, ще 1 рік навчання. Випускники гарантовано забезпечуються місцем служби в органах охорони державного кордону ДПСУ. Випускникам академії присвоюється офіцерське військове звання «лейтенант». Згідно із Законом України «Про освіту» видається диплом державного зразка про здобуття вищої освіти за відповідним напрямом підготовки (спеціальністю).

До академії приймається цивільна молодь (чоловіки та жінки) віком від 17 до 21 року, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

Громадяни, які виявили бажання вступити на навчання до академії за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, з 1 січня до 1 червня року вступу подають заяву представнику Державної прикордонної служби України          (м. Херсон, вул. Червоностудентська, 20).

Кандидати, які вступають до академії на обраний напрям підготовки, подають такі сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з мінімальною кількістю балів з профільних загальноосвітніх предметів, з якими кандидат допускається до участі у конкурсі щодо зарахування:

  • напрям підготовки «Філологія»: «Іноземна (англійська або німецька) мова» (профільний предмет) - не нижче 110 балів; «Історія України»; «Українська мова та література»;
  • напрям підготовки «Правознавство»: «Історія України» (профільний предмет) - не нижче 110 балів; «Українська мова та література»; «Іноземна мова» (англійська, німецька, французька мова);
  • напрям підготовки «Правоохоронна діяльність»: «Історія України» (профільний предмет) - не нижче 110 балів; «Українська мова та література»; «Іноземна мова» (англійська, німецька, французька мова); напрям підготовки «Автомобільний транспорт»: «Математика» (профільний предмет) - не нижче 110 балів; «Українська мова та література»; «Іноземна мова» (англійська, німецька, французька мова);
  • напрям підготовки «Охорона та захист державного кордону»:

«Історія України» (профільний предмет) - не нижче 110 балів; «Українська мова та література»; «Іноземна мова» (англійська, німецька, французька мова).

Сертифікати з непрофільних предметів нижче встановленого рівня        100 балів (за шкалами оцінювання від 100 до 200 балів) приймальною комісією академії не приймаються. При вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з результатами проходження у поточному році незалежного оцінювання є обов'язковим.

Детальніша інформація, Правила вступу та відео про Академію на сайті kontrakt-pdru.at.ua

Центр комплектування персоналом Державної прикордонної служби України по Херсонській області знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Червоностудентська 20, тел 096 3752160, 099 2692920.