Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:28


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

  У Верхньорогачицькому районі проведено літературно-музичну композицію «У вінку всенародної шани»

  У рамках соціальних ініціатив Президента України 14 січня у Верхньорогачицькому районі на базі Зеленівської загальноосвітньої школи проведено літературно-музичну композицію «У вінку всенародної шани».
  Виступаючи на заході з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка заступник голови районної державної адміністрації Ірина Малишева зазначила, що постать Великого Кобзаря, була і є наймасштабнішою в українській нації. «Тарас Шевченко залишиться для нас ідеологом та пророком ще на багато років уперед» - наголосила Ірина Малишева.
  Під час свята учні ознайомилися з дитячими роками поета та його життєвим шляхом, дізналися про мистецькі здібності Тараса Шевченка, здійснили заочну екскурсію по міні-галереї його робіт, співали пісні Кобзаря, що стали народними, інсценували уривки з творів. Для учнів також було проведено конкурс на кращого декламатора віршів Т.Г.Шевченка, виставку малюнків до творів поета.
  У святі взяли участь головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Аліна Пахомова, Зеленівський сільський голова Юрій Гордієнко. Вони закликали дітей пронести через усе своє життя палку любов до рідної землі, до неньки – України, як це робив і заповідав Тарас Шевченко, подарувавши нащадкам чудові твори. 

  15.01.2014