Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:38


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

  У 2012-2013 навчальному році у навчальних закладах району здобувають освіту 21 дитина-інвалід та 17 дітей з вадами розвитку. З метою створення освітнього середовища, яке б відповідало потребам і можливостям кожної дитини, незалежно від особливостей її психофізичного розвитку в умовах загальноосвітньої школи за місцем проживання в районі прийнята районна програма „Інклюзивне навчання в навчальних закладах району” до 2015 року.
  Станом на 1 березня 2013 року в усіх дошкільних закладах є «пристосований вхід» (вільний доступ без сходинок) а всі загальноосвітні заклади та Будинок дитячої та юнацької творчості обладнані пандусами.
  Для двох дітей-інвалідів, які за станом здоров'я не можуть відвідувати загальноосвітній заклад організоване в Верхньорогачицькій ЗОШ №2 індивідуальне навчання (для учня 2 класу 5 годин на тиждень, 10 класу – 12 годин на тиждень).
  Вчителі шкіл, де навчаються діти з вадами розвитку застосовують для навчання спеціальні програми рекомендовані обласними спеціалістами та враховують у навчальній діяльності особливості розвитку учнів з психофізичними вадами та надають їм своєчасну корекційну допомогу. Практичні психологи Верхньорогачицької гімназії та Верхньорогачицької ЗОШ №2 проводять індивідуальні корекційно-розвиткові заняття. З урахуванням інтересів, нахилів, здібностей, побажань, віку, індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності та стану здоров'я зазначена категорія дітей залучена до гурткової роботи.
   
 Шляхи реалізації

 
1.Здійснити підготовку педагогічних кадрів району щодо володіння методиками інклюзивного навчання відповідно до графіку КВНЗ „Херсонська академія неперервної освіти”.
  2013-2014 роки
2.Відкрити клас з інклюзивною формою навчання в Верхньорогачицькій гімназії.
   
  До1 вересня 2014 рік


Забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання у сім’ї


На цей час інформація відсутня.