Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:23


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

28 лютого 2013 року Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
28 лютого 2013 року Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно зустріла гостей. Приводом для цього стали заплановані заходи, а саме семінари директорів загальноосвітніх закладів та вчителів світової літератури, методичне об’єднання шкільних бібліотекарів та нарада директорів . У рамках зазначених заходів гості зі шкіл відвідали відкриті уроки: української мови у 8 класі на тему „Узагальнюючі слова в реченнях з однорідними членами ”(вчитель вищої кваліфікаційної катгорії Кондрацова Л.Д- Заслужений вчитель України), світової літератури у 6 класі на тему „Джек Дондон. Випробування на людяність” (вч. першої кваліфікаційної категорії Кошель І.М), музичного мистецтва у 4 класі на тему „Ліричні пісні” (вч.вищої кваліфікаційної категорії Король Н.О.), „Людина і світ” у 11 класі на тему „Демократія” (вч. вищої кваліфікаційної категорії Кондрацов М.Д.- вчитель-методист). Обговорення уроків та опрацювання теоретичних питань розглянуто за окремим планом в кожній секції. 
Директор Первомаївської загальноосвітньої школи Лиференко Наталя Дмитрівна творчо підійшла до розкриття теоретичної частини семінару директорів на тему „Організаторська діяльність керівника в сучасній школі”. Вона поділилася своїми успіхами, розкрила механізм їх втілення, звернула увагу присутніх на труднощі, які доводиться вирішувати сучасному керівнтку та коротко накреслила перспективи закладу.
Для учасників методичного об’єднання шкільних бібліотекарів підготовлено цікавий захід для учнів 1-4 класів „Мандрівка до країни Читалії” (бібліотекар Чорненко В.М.) 
Нарадою директорів опрацьовано такі питання:
- Аналіз стану дитячого та виробничого травматизму в закладах освіти району за 2012 рік;
- Аналіз якості проведення бібліотечних фондів;
- Аналіз якості освіти за підсумками І семестру 2012-2013 навчального року та визначення шляхів. щодо удосконалення навчально-виховного процесу;
- Про ефективність функціонування та розвитку мережі музеїв при загальноосвітніх закладах району, як осередку національно-патріотичного виховання та туристсько-краєзнавчої роботиз учнівською молоддю;
-Про рівень медичного обслуговування учнів у Чистопільській та Зеленівській загальноосвітніх школах.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (05.03.2013)
Переглядів: 268 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: