Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:14


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

акція 16 днів проти насилля

У рамках Акції, яка проходила із 25.11.2014 року по 10.12.2014 року були проведені наступні заходи:

- 25 листопада були проведені інформаційні п’ятихвилинки, присвячені Міжнародному дню з викорінення насильства щодо жінок «Ні жорстокості!», «Насильство як вид неправильного виховання», «Знай свої права»;

- 01 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні заходи: єдині загальношкільні уроки «Не дамо СНІДу шанс», конкурси малюнків для учнів 1-4 класів – «Я за здоровий та безпечний спосіб життя» та 5-11 класів – «Молодь проти СНІДу», випуск санітарних бюлетенів та оформлення тематичних виставок літератури «Ризик захворіти можна зменшити», загальношкільні лінійки «Школа проти СНІДу». Практичні психологи центральних шкіл району провели інтерактивні форми просвітницької роботи з даного питання «Стіна думок» на тему «Чи турбує мене проблема ВІЛ/ СНІДу», «Моделювання ситуації спілкування з ВІЛ позитивними людьми». Відбулося спільне засідання учнів Верхньорогачицької гімназії – членів клубу «За здоровий спосіб життя» та представників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районної бібліотеки, лікаря-інфекціоніста КЗ «Верхньорогачицька районна центральна лікарня», в ході якого було переглянуто повчально-виховну презентацію, відео ролики та документальні фільми.

- 6 грудня відбулась річниця з дня «Монреальської різанини», коли 14 жінок – студенток були вбиті злочинцем лише через те, що вони були феміністками. Класні керівники згадали про цю сумну сторінку в історії людства на класних годинах «Правила мирного співжиття», «Вмій захистити слабшого», «Запобігання насильству в родині».

- 10 грудня – День прав людини. Саме в цей день проведено години спілкування «Декларація прав людини – права та обов’язки кожного», усні журнали «Права людини: історія і сучасність», позакласні заходи «Що вам відомо про права людини», години спілкування «Декларація прав людини – права та обов'язки кожного», «Конвенція про права дитини», круглі столи «Немає прав без обов’язків», виставки малюнків «Я маю право», «Що таке щастя», «У дружбі наша сила» тощо.

- Практичними психологами  було проведено опитування «Знання правил поведінки у сучасному світі», виховні бесіди «Ознаки толерантної людини», «Толерантність – запорука порозуміння в суспільстві».

Проведенна робота дала змогу дійти спільного  висновку і довести дітям, що всі люди від народження вільні та рівні, усі мають рівні права, наділені розумом і повинні шанобливо ставитися один до одного.

       

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (16.12.2014)
Переглядів: 228 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: