Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:03


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Благодійна акція

 

Протягом грудня 2014 та включно лютий 2015 року в закладах освіти району проведено благодійну акцію «Сонечко в долонях».

У акції взяли участь усі заклади освіти району. Волонтери працювали за напрямками діяльності, що спрямовані на подолання соціальних проблем суспільства, надають допомогу вразливим верствам населення (інвалідам, літнім людям, дітям-сиротам), ведуть пропаганду здорового способу життя, просвітницьку діяльність (проведення виховних годин, тренінгів, участь в природоохоронних заходах).

Крім цього, з метою поглиблення історичних знань щодо подій Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, Революції гідності, роковин вшанування пам’яті Небесної сотні та усвідомлення підростаючим поколінням істо­ричного значення визволення України педагоги спільно із волонтерами-учнями  шкіл району організовували та провели літературні вечори, тематичні «круглі столи», уроки пам’яті, виставки, обговорення книг на героїко-патріотичну тематику, оформлення стендів, стінних газет, присвячених пам’ятним датам Великої Вітчизняної війни. А також, урочисті зібрання із запрошенням ветеранів, покладання квітів і вінків у дні святкування знаменних дат.

Не забули добровольці і про допомогу одиноким людям похилого віку. Це є важливою ланкою волонтерської роботи. Ці люди як ніхто потребують уваги, турботи. Члени загону відвідали їх та виконували посильну роботу по господарству.


        

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (02.03.2015)
Переглядів: 265 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: