Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:32


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

ЦГО

  18 лютого 2015 року  на базі  районного методичного кабінету  відбулася рада завідувачів дошкільних навчальних закладів району за участю начальника відділу освіти районної державної адміністрації А.М. Пахомовою.

Під час роботи  розглянуті  та обговорені  питання  щодо цивільного захисту в  дошкільних  навчальних  закладах, про дотримання вимог Інструкції про ділову документацію дошкільного закладу згідно наказу  Міністерства освіти і науки, молоді та  спорту України, підведені підсумки щорічного статистичного звіту Ф85К, зроблений детальний аналіз захворюваності дітей в дошкільних навчальних закладах  району.

      З метою виконання заходів щодо захисту дітей та працівників у дошкільних навчальних  закладах у надзвичайних умовах С.В Самойлова методист районного методичного кабінету КУ «Верхньорогачицький  районний центр по обслуговуванню закладів освіти»    розробила  навчально-методичний посібник на тему  «Цивільний захист в дошкільних навчальних закладах освіти. Організація підготовки та проведення Тижня безпеки дитини», який наданий  завідувачам для подальшого  практичного використання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (18.02.2015)
Переглядів: 292 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: