Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:13


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Дошкільна освіта

педкосиліум

           19 вересня 2014 року у Комунальному закладі Верхньорогачицький ясла- садок « Берізка» №1 проведено педкосиліум на тему: « Соціалізація дітей дошкільного віку через реалізацію програми « Дитина».

         На засіданні були запрошені начальник відділу освіти районної державної адміністрації А.М.Пахомова, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Н.В.Ткач, методист з дошкільного виховання С.В.Самойлова, завідувач О.І.Марченко та педагогічний колектив закладу. В плані проведення заходу розглянуто  наступні питання : « Соціалізація дошкільників в сучасному освітньому просторі» ( виступ завідувача Марченко О.І.), «Соціалізація вихованців  в умовах дошкільного навчального закладу»

(вихователь Н.І.Нікітченко). У практичній частині  засідання відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з народознавства у старшій групі « Калинонька»

( вихователь Марченко В.Ю.)

        Підсумовуючи роботу педконсиліуму до присутніх звернулась завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Ткач Н.В., яка зазначила що сучасна педагогічна наука виходить з положення ,що виховання дитини є не лише системою формування світогляду, а й адаптації її в соціальному середовищі.

       

Категорія: Дошкільна освіта | Додав: ВОВР (19.09.2014)
Переглядів: 240 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: