Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:06


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Дошкільна освіта

Публічна презентація "Берізки"

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618 та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів та планового проведення державної атестації  відбулася відкрита публічна презентація діяльності Верхньорогачицького ясел-садка «Берізка»№1.

У музичному залі дошкільного навчального закладу зібралися разом: голова Верхньорогачицької ради Коротун Світлана Іванівна, голови та члени батьківських комітетів груп садочка, педагогічний колектив цього закладу та члени експертної комісії, на чолі з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Пахомовою Аліною Миколаївною.

Відкривши даний захід начальник відділу освіти районної державної адміністрації наголосила на тому, що метою презентації є оцінка діяльності дошкільного навчального закладу, а за підсумками представлення закладу та роботи атестаційної комісії дошкільному закладу буде надано свідоцтво про державну атестацію. Це означає, що установа відповідає стандартам освіти та навчального процесу. Атестація проводиться один раз на десять років, зазначила Аліна Миколаївна.

Під час публічного виступу завідувач Верхньорогачицького ясел-садка «Берізка»№1 Ольга Іванівна Марченко, презентувала діяльність дошкільного закладу, розкрила форми та методи роботи з дітьми в кожній віковій групі, продемонстрували фрагменти та досягнення вихованців та педагогічного колективу за час навчально-виховного процесу пройденого після попередньої атестації закладу.

По завершенню  презентації дошкільного закладу відбулася плідна дискусія між усіма присутніми у залі, завдячуючи якій кожен дійшов висновку, у своїй повсякденній роботі працівники закладу, від підсобних робітників до вихователів та адміністрації дошкільного закладу, прагнуть перетворити садочок на затишну оселю для дітей з певними традиціями, звичаями та високим рівнем культури. 

      

 

 

 

Категорія: Дошкільна освіта | Додав: ВОВР (16.12.2015)
Переглядів: 264 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: