Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:34


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Дошкільна освіта

Семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів району

На виконання плану роботи методичного кабінету Комунальної установи  10 лютого 2015 року проведено: семінари для вихователів дошкільних навчальних закладів району, заступників директорів  з навчально – виховної роботи та нараду шкільних медичних сестер.

На базі  Верхньорогачицького я/с «Берізка» №1  проведено районний семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів району на тему «Модернізація освітнього процесу дошкільного навчального закладу в умовах інформатизації освіти». Під час роботи семінару методистом РМК КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» С.В.Самойловою  презентовано питання «Освіта в Україні: курс – на ефективне використання  інформаційно-комунікаційних технологій. Формування ІКТ- компетентності педагогів, комп’ютеризація та інформатизація освіти-актуальна вимога сьогодення». Завідуюча я/с « Берізка»  О.І.Марченко презентувала досвід роботи педагогічного колективу  з питання «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі у Верхньорогачицькому  я/с «Берізка» . В практичній частині семінару  учасники відвідали заняття  з використанням інформаційно-комунікаційних технологій  в ясельній групі з народознавства «Бабусина скриня» (вихователь Н.І.Нікітченко), в ІІ молодшій групі  з фізичного виховання «Веселі кошенята» (вихователь Середа Л.М.), в  старшій групі інтегроване заняття «Подорож до лісу» (Марченко В.Ю.).

У роботі семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи, що відбувся на базі Будинку дитячої та юнацьккої творчості, взяли участь представники всіх загальноосвітніх закладів. У рамках семінару розкрито питання :

- „Вплив курсової перепідготовки на результати діяльності педагогічних працівників” (Чистопільська ЗОШ, заступник директора з навчально-виховної роботи Калюжна Ольга Валеріївна );

- „Синегретичний підхід в організації навчально-виховного процесу” (Зав. РМК Ткач Н.В.).

Для узгодження проблемних питань з організації даржавної підсумкової атестації проведено  засідання „круглого” столу „Державна підсумкова атестація у 2014/15 навчальному році – запитання, відповіді”.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи розв’язали завдання ІІ етапу методичного фестивалю „Творчий вчитель – обдарований учень”, а саме  проаналізували відеофрагменти уроків педагогічних працівників району, відмітили творчі доробки вчителів, згрупували їх за типами і методами роботи.

У ході засідання увагу присутніх звернено на актуальність та важливість участі у обласному Фестивалі „Простір щасливого дитинства”  та на виставку творчих робіт учителів і учнів за творами В.О.Сухомлинського.

По завершенню роботи семінару заступники директорів отримали методичні рекомендації в електронному вигляді.

У роботі наради шкільних медичних сестер взяли участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації А.М.Пахомова, директор КУ Р.В.Жованик, методист КУ Л.А.Ігнатенко, постачальник продуктів харчування Д.О.Тарасов., шкільні медичні сестри. Було розглянуто ряд питань: про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №   1591 « Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», правильність складання перспективного двотижневого меню, про замовлення та доставку продуктів харчування.

    

Категорія: Дошкільна освіта | Додав: Ticher (10.02.2015)
Переглядів: 250 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: