Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:26


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

ДЖУРА

КОЗАЦЬКИМИ СТЕЖКАМИ ДО ПЕРЕМОГ

З метою виховання у юнаків та дівчат глибоких національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до військової служби та захисту Батьківщини, формування у молоді мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості, ініціативності, виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на засадах козацького світогляду та здорового способу життя 15 жовтня 2014 року відбулися районні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра є формою позаурочної та позашкільної, оборонно-масової роботи, початкової військової та фізичної підготовки, ідейно-політичного, морально-психологічного та національно-духовного виховання учнівської молоді. Складна, змістовно цінна, а тому цікава для молоді.

 Першість у загальному заліку І районного етапу змагань виборола команда Верхньорогачицької гімназії, яка під назвою «Рогачицькі козаки» прийняла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбувся 3 – 5 червня 2015 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Старт» Бериславської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім.. В.К.Сергеєва.

Організаційно-методичне забезпечення належної підготовки та участі команди у ІІ (обласному) етапі Гри  було покладено на відділ освіти районної державної адміністрації.

Без сумніву, важко передати працю педагогів (організаторів) які масу часу та терпіння вклали у те щоб змагання відбулись на належному рівні, цим самим вносячи лепту у значно серйознішу справу – виховання розумного, сильного, патріотичного громадянина України.

Команда у складі 6 козаків та 2 козачок під кличем «Хай живе козацька сила, хай живе козацький дух!» та позивним «Козак – вільна людина» змагались на туристській смузі перешкод, у стрільбі з пневматичної гвинтівки,  проявили вміння надавати першу медичну допомогу в конкурсі «Рятівник», а навики стройової підготовки — в конкурсі «Впоряд». В конкурсну програму входили гра «Відун» та конкурс таборування. Учасники гри взяли участь у спортивних змаганнях з перетягування канату. Знання історії українських військових формувань знадобилось учасникам конкурсу «Відун», а топознаків – конкурсу топографічної підготовки.

Особливо привабливими виявились завдання, вправи фізичного та інтелектуального характеру розроблених на українських традиціях, а саме: командна атрибутика, маршові стройові пісні.

Найкращу вправність команда показала у змаганнях з туризму та орієнтування (6 місце),  історичному конкурсі "Відун" (4 місце).

Наша команда виборола 16 місце у загальному заліку з 22 команд-учасниць – є простір для росту. Та все ж вони є зразком для наслідування. Тому молоді козачата району завзято готуються до майбутніх ігрових перепетій.
 


        

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (10.06.2015)
Переглядів: 275 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: