Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:19


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Класний керівник - 2015

Окрім навчання дітей вчитель має складну та дуже важливу місію – стати класним керівником.

Дехто вважає її доповненням до своєї роботи, а інший – навпаки найбільш важливою. Незалежно від того, наскільки важка є ця робота, вона безумовно необхідна для дітей, тому що основна структурна ланка у школі – це клас. Організатором діяльності учнів у класі, координатором впливу був і залишається класний керівник.

Класний керівник – посада чи обов’язок, робота чи покликання? Знайти відповіді на ці запитання допомогли кращі педагоги району, учасники районного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2015 році», який проводився відділом освіти районної державної адміністрації спільно з районним методичним кабінетом КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти», з метою зростання ролі класного керівника і його статусу як компетентного педагога ХХІ століття.

Саме 30 жовтня, на базі Верхньорогачицької гімназії, відбувся районний тур Конкурсу, на якому себе презентували 6 класних керівників: Желєзняк Л.М. (Верхньорогачицька гімназія), Момот Я.Ю. (Самійлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Пікус Л.Л. (Чистопільска ЗОШ І-ІІІ ступенів), Білик Л.В. (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Денщик Н.В. (Верхньорогачицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Панькова А.М. (Ушкальська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Фінальний (очний) тур Конкурсу передбачав такі конкурсні випробування: візитна картка та моє хобі – знайомство з конкурсантом; презентація власного педагогічного досвіду; творчий конкурс «Я – класний керівник» – учасники вирішували педагогічну ситуацію, штучно змодельовану членами журі; «Педагогічний брифінг»конкурсне випробування передбачало відповіді на запитання творчого характеру на загальну ерудицію.

За загальною кількістю балів конкурсних випробувань визначалися  переможці: І місце – Денщик Наталя Вікторівна, ІІ місце – Пікус Лілія Леонідівна, ІІІ місце – Желєзняк Людмила Миколаївна.

По завершенню Конкурсу з привітальним словом до всіх присутніх звернулася начальник відділу освіти Аліна Миколаївна Пахомова, яка побажала класним керівникам загальноосвітніх навчальних закладів подальших перемог, злетів, успіхів у такій нелегкій, але значущій і відповідальній роботі класного керівника! 

Усі учасники та переможці Конкурсу були нагороджені грамотами відділу освіти районної державної адміністрації та пам’ятними подарунками від відділу освіти та районної профспілкової організації працівників освіти і науки України. 

              

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (04.11.2015)
Переглядів: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: