Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:17


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

КОЛЕГІЯ
03 квітня відбулась колегія відділу освіти. У засіданні під голуванням Світлани Михайлівни Нестеренко, начальника відділу освіти, взяли участь директори загальноосвітніх та позашкільних начальних закладів, завідуючі дошкільними закладами. У своїй доповіді Світлана Михайлівна звернула увагу на хід реалізації нових соціальних ініціатив Президента України В, Ф. Януковича « Діти – майбутнє України» у закладах освіти району. Як зазначила Світлана Михайлівна, що розроблено заходи по реалізації соціальних ініціатив Президента.
  Під час засідання колегії було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема про стан виконання Закону України « Про дошкільну освіту», про рівень виконання заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини в закладах освіти району до 2016 року,наслідки державної атестаційної експертизи Михайлівського дитячого садка « Веселка», про хід атестації педагогічних працівників освітніх установ району.
  Учасники засідання колегії взяли активну участь в обговорені вищезазначених питань та відзначили, що всі працівники освітньої галузі докладуть зусилля аби соціальні ініціативи Президента України « Діти – майбутнє України» були реалізовані.  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (05.04.2013)
Переглядів: 248 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: