Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:22


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

конференція

    Туристсько – краєзнавча діяльність – це один з найулюбленіших видів  діяльності учнівської молоді. Це зустріч з романтикою, природою, світом дивовижних відкриттів, таємниць та невідомих маршрутів.

    З метою розвитку туризму та краєзнавства серед учнівської молоді та координації методичної, організаційної та практичної діяльності організаторів туристсько – краєзнавчої роботи у навчальних закладах району.

  19.03.14 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар - практикум організаторів туристсько – краєзнавчої діяльності шкіл району.

   В рамках семінару пройшов  огляд - виставка методичних матеріалів по організації туристсько – краєзнавчої роботи в навчальних закладах, кращих пошуково –дослідницьких робіт.

   Відкрила семінар – практикум директор закладу Синьоока Н.В., з інформацією «Про стан туристсько – краєзнавчої роботи у районі за 2013 – 2014 навчальний рік».

  Методист Будинку творчості Байша В.О. виступила перед присутніми з питання «Нестандартні форми та методи навчання під час навчально – виховного процесу гуртків туристсько – краєзнавчого напрямку».

  Цікавою була доповідь керівника гуртка «Історичне – краєзнавство» Кондрацова М.Д. з питання «Інтеграція індивідуальної роботи з іншими формами навчально – виховної діяльності на заняттях краєзнавчого напрямку»

  Керівник гуртка «Пішохідний туризм» Сурган С.П. показав фрагмент практичного заняття «Способи та прийоми фізичної підготовки вихованців до змагань з пішохідного туризму».

 При підведенні підсумків семінару, учасники одержали методичні матеріали – рекомендації на допомогу організаторам туристсько – краєзнавчої роботи в навчальних закладах району.

                                                                             

  

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (21.03.2014)
Переглядів: 232 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: