Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:31


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Конкурс-захист дослідницьких робіт

                                Конкурс-захист дослідницьких робіт

              З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів 20 грудня 2016 року на базі Чистопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у якому взяли участь 6 юних науковців із 4 навчальних закладів району.

На районний етап конкурсу-захисту було представлено 6 робіт за науковими відділеннями «Історичне краєзнавство», «Географія», «Історія України», «Біологія людини»,  «Екологія», «Українська література».

              У роботі  конкурсу-захисту взяли участь т.в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації А.М.Пахомова, представники районного методичного кабінету КЗ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» та педагоги району.

          Під час захисту проводилися дебати із обговорення проблемних  аспектів робіт за певною тематикою досліджень. Учасники Конкурсу довели  аргументованість вибору теми дослідження та її розкриття з урахуванням власного вкладу дослідника; виявили чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладення матеріалу; компетентність, вичерпність відповідей;  етикет та культуру спілкування; брали активну кваліфіковану участь у  веденні дискусії.

       За результатами  проведення та підсумками журі  І етапу кращі роботи будуть направлені до м. Херсон  для подальшої участі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої  академії наук України.

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (20.12.2016)
Переглядів: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: