Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:00


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Конкурси

Конкурс читців "Наша земля - Україна"

З метою  виявлення обдарованих і талановитих дітей, розвитку художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела збагачення національної культури України 10 листопада 2015 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено районний етап  конкурсу майстрів  художнього читання «Наша земля - Україна» серед обдарованих дітей та учнівської молоді Верхньорогачицького району.

У конкурсі взяли  участь 26 учнів із 6 загальноосвітніх навчальних закладів району та 4 вихованців  Будинку дитячої та юнацької творчості.

Оцінювало виступи юних декламаторів компетентне журі у сладі: начальників відділу освіти та культури районної державної адміністрації Аліни Пахомової та Ліни Лісничої, головного редактора районної газети «Рідний край» Світлани Лащенко, методистів районного методичного кабінету Світлани Самойлової та Олени Михайлової.

Привітала та звернулася з настановчим словом до учасників конкусу заслужений вчитель України, вчитель методист, вчитель української мови та літератури Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Алла Іванівна Назаренко.

Юні майстри художнього читання передали красу українського слова та зачарували всіх присутніх своєю виконавською майстерністю та неповторною індивідуальністю читців. Адже, вдало перевтілювалися в образи героїв творів, що робило кожен із виступів яскравим та неповторним. Наймлодші учасники конкурсу також мали змогу висловитися не лише з допомогою слова, а й малюнка. Під керівництвом Доннік Тамари Іванівни діти прийняли участь у «Творчих замальовках». По завершенню конкурсу кожен учасник мав змогу представити свою роботу.

На підставі висновків журі визнано переможців районного етапу щорічного обласного конкурсу майстрів  художнього читання «Наша земля -Україна» серед обдарованих дітей та учнівської молоді:

Молодша вікова категорія:

І м. – Циганова Катерина,  Ушкальська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ м. – Мандик Олександра, Верхньорогачицька гімназія

ІІІ м. – Федосієнко Діана, Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Середня вікова категорія:

І м. – Бойко Марина, Верхньорогачицька гімназія

ІІ м. –  Приходько Микола, Верхньорогачицька гімназія

ІІІ м. – Гущина Світлана, Первомаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Старша вікова категорія:

І м. – Корнійчук Ірина, Верхньорогачицька гімназія

ІІ м. – Борщаговська Софія, Первомаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ м. – Самойленко Владислав, Самійлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Автори-виконавці:

Молдован Вікторія, Самійлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ольшинська Дарія, Верхньорогачицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

       

   

   

Категорія: Конкурси | Додав: ВОВР (18.11.2015)
Переглядів: 265 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: