Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:38


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Кращий лідер учнівського самоврядування 2016 року

КРАЩИЙ ЛІДЕР УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ РАЙОНУ 2016 РОКУ

         Учнівське самоврядування у навчальних закладах формує у підростаючого покоління громадську активність, виховує у дітей потребу у необхідності жити за законом у сучасній правовій  державі, вчитись працювати  для майбутньої користі у суспільстві,вміти орієнтуватися у життєвому просторі, знаходити можливість допомагати дітям, дорослим, що потрапили в складні життєві ситуації, виховувати в собі, в друзях  культуру громадського спілкування.

         Дитячий рух в Україні  є школою культури спілкування, вивчає реальні проблеми дитячого середовища, акцентуючи увагу на питаннях: прав дитини, освіти дітей в Україні, участі підростаючого покоління у вирішенні соціально значимих завдань суспільства, можливості участі учнів у природоохоронному процесі, організації вільного часу дітей, виховання у молодого покоління потреби у здоровому способі життя.

         З метою  згуртованості дитячого колективу в процесі активної діяльності, розкриття перед лідерами учнівських колективів можливості творчого зростання, перевірки умінь, знань і навичок якими володіють лідери учнівських колективів  22 листопада цього року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради проведено традиційне районне інтелектуальне шоу «Кращий лідер учнівського колективу  2016 року».

         Згідно умов проведення інтелектуального шоу учасники продемонстрували свої якості в таких конкурсах: «Візитна картка», «Привітання суперникам», «Турнір знавців», «Весела перерва», «Дотепні гримери», «Наші таланти», «Моє хобі», які оцінювались за десятибальною системою враховуючі наступні критерії: рівень виконавської майстерності, розкриття творчого задуму, сценічна культура, оригінальність ідеї, сучасність. Всі учасники продемонстрували багатогранність захоплень та свою неповторність, толерантність, відкриття та готовність до спілкування.

Учасниками інтелект-шоу стали кращі із кращих - лідери учнівських колективів, які представляли обличчя своєї школи.

Із контингенту цих учасників журі вибрало найактивнішого, найоригінальнішого, найсучаснішого лідера учнівського колективу 2016 року нашого району.

І місце – Борщаговська Софія  (Первомаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІ місце – Дурицька Альона (Верхньорогачицька ЗОШ  І- ІІІ ступенів№2);

ІІІ місце – Ніколащенко Катерина (Верхньорогачицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).

         Переможці інтелект-шоу «Кращий лідер учнівського колективу району 2016 року» нагороджені грамотами  відділу освіти районної державної адміністрації.

          Учасники конкурсу поділилися досвідом, розповіли про свої досягнення, ділилися планами на майбутнє та просто гарно відпочили.

        

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (29.11.2016)
Переглядів: 223 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: