Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:51


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

літературна композиція

         На виконання Плану проведення публічних заходів, спрямованих на популяризацію та  реалізацію стратегічних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича 14 січня 2014 року у Зеленівській загальноосвітній школі проведена літературно – музична композиція

« У вінку всенародної шани» за участю Заступника голови районної державної адміністрації Ірини Малишевої, головного спеціаліста відділу освіти Аліни Пахомової.

Ірина Малишева зазначила: «На  виконання  Указу  Президента України Віктора Федоровича Януковича оголошено  2014 рік в Україні Роком Тараса Шевченка. Ювілей Великого Кобзаря відзначатиметься не тільки у нашій державі, а й за її межами. Неможливо залишатися осторонь від ювілею Кобзаря і нам, працівникам освіти, адже кожна людина, кожний громадянин розуміє: немає України без Шевченка і Шевченка - без України. Поет став символом нашої держави, взірцем непохитності, вірності та любові до Батьківщини. У ньому наша історія, наша мрія, наша надія. Через усе життя проніс великий Кобзар палку любов до рідної землі, до неньки - України, у своїх творах нагадував людям про минулу славу України, подарував нам безцінний скарб - чудові твори, в яких струменить любов до Батьківщини та турбота про їі майбутнє. З минулого віку і до наших часу, і далі - в майбутнє, у нові віки».

На свято були запрошені голова сільської ради Юрій Гордієнко, депутатський корпус, жителі села.

                                                                

                                                                           

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (14.01.2014)
Переглядів: 247 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: