Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:22


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Любов до України починається з любові до рідного дому, рідної школи.

Засідання „круглого” столу на тему „Національно-патріотичне виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів – сучасний вимір” відбулося 9 лютого 2016 року на базі Верхньорогачицької гімназії. У його роботі взяли участь: капітан Васюк Віктор Григорович (представник  Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату), Желєзняк Олексій Васильович  (голова ради ветеранів Верхньорогачицької районної державної адміністрації)  , заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі Захисту Вітчизни, лідери учнівського самоврядування .

Метою круглого столу є пошук оптимальних шляхів національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, уміння усвідомлювати свою роль і призначення в суспільстві, вірності конституційному і військовому обов’язку в умовах мирного і воєнного часу, високої відповідальності і дисциплінованості.

 У ході роботи порушено такі проблемні питання:

- Військовий - професія чи покликання серця?

- Виховання патріота своєї Батьківщини примха часу чи нагальна потреба суспільства? 

- Чи можливо виховати справжнього патріота виховними заходами ?

У дискусії взяли участь капітан Васюк Віктор Григорович, Желєзняк Олексій Васильович, педагог-організатор Горькова Вікторія Іванівна, заступник директора з виховної роботи Марценюк Світлана В’ячеславівна та інші.     Заступники директорів поділилися досвідом роботи з національно-патріотичного виховання учнів, переглянули відеоролик  „Історія моєї сім’ї в роки Великої Вітчизняної війни” підготовлений ученицею Михайлівської ЗОШ Василенко Веронікою, в якому використано матеріали, надані німецьким посольством на запит сім’ї.

  Свою думку стосовно своєї причетності до подій, що відбуваються в країні; особисті погляди  на формування національно-патріотичних почуттів; як усвідомлюють свою роль у суспільстві висловили члени учнівського самоврядування:  Парасочка Микола (Верхньорогачицька гімназія), Самойленко Владислав (Самійлівська загальноосвітня школа), Овдієнко Юлія (Верхньорогачицька ЗОШ№2),  Кучеренко Анна (Первомаївська ЗОШ). Доречно зазначити, що учням притаманно почуття патріотизму , яке вони розуміють, як відчуття того, що всі події в  класі, школі, селі, країні все їх стосується і все залежить від них.

Учасники заходу підтримали  озвучену, в ході обговорення  думку, що патріотизм непідвладний часу. Це почуття робить нас добрими, гуманними, справедливими людьми, які понад усе цінують рідну землю й мову, знають і поважають символи своєї держави, шанують історію і дбають про майбутнє.

    

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (09.02.2016)
Переглядів: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: