Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:17


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

«МЦФЕР:Освіта»
Дата прес-релізу: 11.03.2013
Контакти: Ольга Воляник, 0 (44) 586-43-46, 0 (67) 662-32-44, 
ovolyanik@mcfr.com.ua Редакції журналів тематичного напряму «МЦФЕР:Освіта» Видавничого дому МЦФЕР оголосили нові конкурси для педагогів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.
Так, для всіх творчих, ініціативних, креативних педагогів дошкільних навчальних закладів редакція журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» оголосила конкурс «Методичний супровід розвитку дітей раннього віку». 
Конкурс, організований редакцією журналу «Музичний керівник» — «Академія тітоньки МУЗИки» — це чудова нагода заявити про себе як про талановитого автора розробки музичного заняття та отримати чудові подарунки! 
«Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес» — тема конкурсу, яку оголосила редакція журналу «Заступник директора школи».
А от конкурс, який проводять редакції нових спеціалізованих журналів «Практичний психолог: Школа» та «Практичний психолог: Дитячий садок» — «Підвищення психологічної культури педагогів» організовано для ініціативних та компетентних практичних психологів. 
Положення про ці конкурси опубліковані в січневих та лютневих числах вищесказаних журналів цього року та на сайті www.pedrada.com.ua  
Переможці конкурсів отримають дипломи Видавничого дому та цінні подарунки. 

КІНЕЦЬ  


ДЛЯ ДОВІДКИ

МЦФЕР (Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку) працює в Україні з 2005 року і є частиною групи компаній МЦФЕР, яка, крім України, провадить діяльність у Росії, Казахстані, Узбекистані та входить, у свою чергу, до світової групи компаній Wolters Kluwer. Основним видом діяльності МЦФЕР в Україні є випуск періодичних видань, серед яких популярні спеціалізовані журнали «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», КОЗА-ДИСК «Шаблони документів закладу освіти», «Вихователь-методист дошкільного закладу», КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», «Заступник директора школи», КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для завучів школи», «Музичний керівник», «Медична сестра дошкільного закладу», «Практичний психолог: Дитячий садок», «Практичний психолог: Школа». 
Докладнішу інформацію можна отримати на сайті — www.pedrada.com.ua
та www.shop.mcfr.com.ua


Контактні телефони: 0 (44) 586-43-46, 0 (67) 662-32-44
Е-mail: ovolyanik@mcfr.com.ua
Поштова адреса: 02660, вул. М. Раскової, 11А, а/с 170, м. Київ, ТОВ «МЦФЕР-Україна»

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (13.03.2013)
Переглядів: 528 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: