Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:41


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та
З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку у 2013 році проведено Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України.
Конкурс-захист проводився у 9 секціях: історичне краєзнавство
(1 учасник), археологія (1учасник), історія України (2 учасника), українська мова (3 учасника), світова література (1 учасник), валеологія (1 учасник), математичне моделювання (1 учасник ), французька мова (1 учасник ), прикладна математика (1 учасник).
Програмою конкурсу-захисту було передбачено заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін та захист науково-дослідницьких робіт на районному та обласному рівні.
Дванадцять юних науковців представили на розгляд районного журі свої роботи, у яких пропонувалося вирішення найрізноманітніших питань з валеології, української мови та літератури, історичного краєзнавства, історії України, всесвітньої літератури, археології, французької мови, прикладної математики та математичного моделювання.
Другим етапом конкурсу передбачено написання контрольних робіт із базових дисциплін. Контрольні завдання підготовлені районним оргкомітетом за трьома рівнями складності з максимальною кількістю 29 балів. 
На підставі висновків журі та відповідно до зведеного протоколу №5,
переможцями районного етапу визнано:
у секції історичне краєзнавство Колєснікову Тетяну за зайняте І місце; у секції археологія Бугайову Яну за зайняте І місце; у секції історія України Калюжну Тетяну за зайняте І місце та Кучинську Наталю за зайняте ІІ місце; у секції світова література Мельник Анжеліку за зайняте І місце; у секції французька мова Нода Світлану за зайняте І місце, у секції валеологія Турило Марію за зайняте І місце.
Роботи переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт направлено на заочний конкурс до Херсонського відділення МАН, який проходив ум. Херсон 26-27 лютого. За результатами обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України у секції археологія Бугайова Яна зайняла І місце (Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), у секції історія України Калюжна Тетяна зайняла ІІІ місце (Первомаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, у секції валеологія Турило Марія зайняла ІІ місце (Верхньорогачицька гімназія).
Переможців та призерів конкурсу буде нагороджено грамотами відділу освіти районної державної адміністрації, всіх учасників відзначено листами подяки.


Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (05.03.2013)
Переглядів: 372 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: