Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:34


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

На базі Первомаївської ЗОШ відбувся семінар директорів та учителів музичного мистецтва

Первомаївська ЗОШ гостинно зустріла учасників семінару директорів та вчителів музичного мистецтва, який відбувся 17 лютого 2016 року .

У рамках семінару директорів переглянуто відкриті уроки вчителів школи Головко В.А. (вчитель математики) та Голоти О.О. (вчитель географії). Теоретична частина присвячена питанням особистості керівника загальноосвітнього закладу, його саморозвитку, управлінню навчальним закладом та доцільності впровадження інновацій у навчально-виховний процес.Свій досвід роботи розкрила директор Первомаївської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лиференко Н.Д., яка свою управлінську діяльність спрямовує на формування дієздатного колективу педагогів однодумців, створення оптимальних умов для навчання учнів, виховання та розвитку здібностей дітей, для самореалізації як кожного учня так і кожного педагога. Питання „Керівник школи – як суб’єкт управління стратегічним розвитком навчального закладу” розкрила директор Чистопільської ЗОШ Слоневська Л.І. Увазі директорів завідувачем РМК Ткач Н.В. запропоновано питання „Актуальність упровадження інновацій у навчально-виховний процес”. Також керівиками обговорено деякі питання стосовно закінчення навчального року, проведення державної підсумкової атестації.

Вчителі музичного мистецтва переглянули відкритий урок у 7 класі на тему „Популярні вокально-інструментальні ансамблі” (вчитель Король Н.О.) поділилися досвідом роботи із застосування форм і методів щодо формування діяльності особистості на уроках музичного мистецтва та його значенні у становлення сучасної людини. Віночок творчих уроків „Музика для мене...”- нетрадиційна форма методичної роботи, якою завершено зустріч вчителів музичного мистецтва.

  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (19.02.2016)
Переглядів: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: