Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:29


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

нарада директорів ЗНЗ

Минулого тижня на базі Верхньорогачицької гімназії відбулася чергова нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів, яку відкрила начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

Аліна Пахомова довела до присутніх наради інформацію щодо особливостей та стан проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в районі, охоплення їх навчанням.

Про діяльність адміністрацій загальноосвітніх закладів щодо реалізації експериментальної роботи; про харчування учнів Верхньорогачицької гімназії виступила завідувач районного методичного кабінету КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталя Ткач, яка змістовно та з наданням рекомендацій розповіла про особливості вирішення даних питань, хід їх реалізації.

Методист районного методичного кабінету Олена Михайлова ознайомила зі станом роботи з профілактики злочинності та правопорушень серед дітей, захистом від жорсткого поводження від всіх форм насилля у Первомаївській, Михайлівській та Верхньорогачицькій №2 загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів. Наголосила, на необхідності своєчасного вирішення питання про реалізацію державної системи професійної орієнтації населення в загальноосвітніх закладах району.

Підсумувала нараду начальник відділу освіти районної державної адміністрації Аліна Пахомова.

  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (05.11.2015)
Переглядів: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: