Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:50


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Народний депутат Верховної Ради України Сергій Хлань та начальник управління освіти і науки Херсонської державної адміністрації Євген Криниц

У середу, 24 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Тарасової, за ініціативи народного депутата Сергія Хланя, за участі начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Євгена Криницького та голови Верхньорогачицької районної ради Геннадія Нестеренка, проведено робочу зустріч з працівниками відділу освіти райдержадміністрації, КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти», директорами загальноосвітніх навчальних закладів, селищним та сільськими головами Вехньорогачицького району стосовно порядку створення освітніх округів та опорних шкіл у рамках децентралізації повноважень центральних органів влади

Також розглянуто ряд важливих питань управлінської діяльності керівників шкіл, оптимізації мережі РМК, харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

«Створення опорних шкіл, так званих «hub schools» новий крок у розвитку освіти. В рамках децентралізації повноважень центральних органів влади урядом внесено зміни у порядок створення освітніх округів, а також визначено умови функціонування загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідну постанову прийнято на засіданні 20 січня 2016 року»,  –наголосив учасникам засідання Євген Криницький.

   «Прийняті зміни дадуть ширші повноваження об’єднаним територіальним громадам, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування самим вирішувати питання структури мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Опорні загальноосвітні навчальні заклади, що створюватимуться на місцях, будуть оснащені сучасною матеріально-технічною базою, що в свою чергу забезпечить потребу громадян у якісній та доступній загальній середній освіті на місцях», - запевнив усіх присутніх Євген Криницький.

На завершення зустрічі народний депутат Верховної Ради України Сергій Хлань запевнив, що і надалі прийматиме участь у вирішенні питань життєдіяльності Верхньорогачицького району та закликав до діалогу, налагодження тісної співпраці та взаємодії у вирішенні існуючих проблем із профільними обласними управліннями. 

  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (24.02.2016)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: