Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:27


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

навчально методична рада

29 жовтня 2014 року на базі Первомаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний семінар  заступників директорів з навчально-виховної роботи  та вчителів фізики, а також навчально - методична рада.

В рамках семінару було проведено відкриті уроки:

  • урок з фізики у 8 класі на тему «Сила тяжіння. Вага. Невагомість»( вчитель Колєснікова Т.В.)
  • урок з літературного читання у 3 класі на тему «О. Савченко. «Чи любиш ти читати журнали?», проведений Бєлінською М.Л.
  • урок з курсу «Я і Україна» (природознавство) у 4 класі на тему «Океани Землі», (вчитель Бабаєва В.О.)

 Після перегляду уроків відбулося обговорення.Колеги-предметники висловили свої думки стосовно відвіданих уроків. В аналізі прозвучали як позитивні відгуки так і пропозиції щодо вдосконалення методів викладання.Обговорення пройшло в щирій, дружній атмосфері.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання духовного багатства особистості, патріотичних почуттів до своєї держави, був проведений захід «Я не окраїна, я – не руїна . Я – Україна», в рамках якого учасників заходу коротко ознайомили з історією  державотворення, становлення української держави. На заході учні школи згадали свого земліка який загинув у зоні АТО влітку 2014 року.

У засіданні навчально-методичної ради взяли участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації Пахомова А.М., завідувач  районним  методичним кабінетом КУ « Верхньорогачицький центр по обслуговувані  закладів освіти»   Ткач Н.В. та заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл району. На засіданні директор школи Н.Д. Лиференко презентувала досвід роботи колективу з теми: «Практичні кроки Первомаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів по встановленню партнерських стосунків з територіальною громадою. Їх роль у становленні особистості школяра».  Під час засідання заступниками піднімалися питання, які тісно пов’язані з навчально-виховним процесом.

В рамках семінару присутні ознайомилися з Первомаївською ЗОШ, її традиціями та надбаннями.

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (29.10.2014)
Переглядів: 257 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: