Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:31


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Навчально методична рада
27 листопада відбулася навчально-методична рада районного методичного кабінету в Зеленівській загальноосвітній школі , якою порушенопитання „Науково-методичний супровід інноваційних процесів”. У підготовленій презентації заступник директора з навчально-виховної роботи Скок С.О. розкрила підхід до методичної роботи школи в умовах сучасних вимог та впровадження впровадження інноваційних процесів. Крім того було розглянуті такі питання: „Рівень сформованості компетентностей та картографічної грамотності на уроках географії у Верхньорогачицькій №2 та Чистопільській загальноосвітніх школах” (доповідач Ткач Н.в.), „Форми і методи роботи вихователя в процесі мовленнєвого розвитку дітей в Первомаївському я/с „Ьарвінок”, та Михайлівському д/с „Веселка”(доповідач Самойлова С.В), „Рівень знань і вмінь учнів з фізики у Михайлівській ЗОШ” (доповідач Ігнатенко Л.А.).
Учасники навчальнометодичної ради мали змогу відвідати відкриті уроки іноземної мови та трудового навчання, які підготували Кролевецька Н.В. та Момот В.В. Вцілому навчально-методична рада реалізувала поставлену мету.

Учителів музичного мистецтва гостинно зустріла 28 листопада 2012 року Первомаївська загально-освітня школа, на її базі відбувся районний семінар. Його учасники відівідали урок музики у 4 класі на тему „Ліричні пісні”, який підготувала Король Н.О. Гостями відмічено, що учні залучаються до вивчення нотної грамотності, добре знають теоретичний матеріал, вміють сприймати музичні твори, ритм музики, виконують пісні в парах та колективно. Ніна Олексіївна використовує індивідуальний підхід до розучування музичних творів, допомагає дітям вірно обрати мелодію та інтонацію. Закоханий в музику вчитель послідовно прищеплює любов до музики дітям.
 Досвідом роботи з викладання музичного мистецтва поділилися вчителі з інших шкіл: Столковська Т.О.(Чистопільська ЗОШ) та Ткаченко Н.Г. (Зеленівська ЗОШ). Педагоги також порушили проблемні питання, які виникають під час викладання предмету. Переповнені враженнями від плідної праці гості покинули заклад з словами подяки вчителям та дирекції закладу.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (04.12.2012)
Переглядів: 287 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: