Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:01


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Навчально-методична рада, семінар ЗДЗВР в Ушкальській ЗОШ

Так, 3 листопада 2015 року на базі Ушкальської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та навчально-меотдична рада районногно методичного кабінету. Численну делегацію гостинно зустрів учнівський та педагогічний школи.

Заступники директорів з виховної роботи та педагоги організатори району ознайомилися з моделю виховної системи Ушкальської загальноосвітньої школи, її основними приципами, методичними та соціалогічними аспектами, практичним впровадженням у життя навчального закладу під час навчально-виховного процесу. Також, усі присутні мали змогу презентувати моделі виховної роботи свого навчального закладу, знайти спільне та вімінне у роботі кожної школи.

Навчально-методична рада заслухала Ушкальську загальноосвітню школу з питання „Стан управлінського контролю дирекції та практичної діяльностів педагогічного келективу по реалізації науково-методичної проблеми”. Члени методичної ради ознайомилася з практичними кроками колективу школи по формуванню соціальної компетентності школярів, досвідом роботи колективу та пересвідчилася у правильності поставленої мети. За наслідками роботи навчально-методичної ради прийнято відповідні рішення.

На завершення плідної праці всі гості школи відвідали виховний  захід – конкурс-інсценізацію військово-патріотичної пісні „А пам’ять священна”, який об’єднав спільною метою учнівський, педагогічний, батьківський колектив та залучив громадськість села. Костюми, декорації, артистизм, емоційність, образність, масовіть, а саме головне – згуртованість продемонстрували учні під час конкурсу. До оцінювання конкурсу було залучено гостей школи. Переможцями стали учні 11, 8 та 3 класів, та отримали грамоти від адміністрації навчального закладу в певній номінації. 

    

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (06.11.2015)
Переглядів: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: