Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:40


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

навчально-польові збори

У загальноосвітніх закладах Верхньорогачицького району з 13 травня проведено триденні навчально-польові збори  з юнаками 11 класів. Відповідно до вимог навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» учні закріпили на практиці набуті   теоретичні знання  по тактичній, вогневій та стройовій  підготовці.

Під час занять юні захисники виконували вправи на неповне розбирання та збирання автомата Калашникова, початкові вправи зі стрільби з пневматичної та малокаліберної гвинтівки, засвоїли обов’язки та несення служби на посаді чатового та днювального. Провели заняття: «Дії солдата в бою», «Подолання перешкод», «Метання ручних гранат в бою» та інші. Перевірили сою готовність з прикладної фізичної підготовки, а саме в бігу на 100 м та підтягуванні. Всі заліки та нормативи, які передбачені програмою зборів юнаки здали на належному рівні. 

Паралельно з хлопцями дівчата  опановували практичні заняття з медико-санітарної підготовки, де   навчалися наданню першої медичної допомоги постраждалим.

Проведення  навчально-польових зборів серед учнів дає впевненість в тому, що  молоде покоління  виросте справжніми  патріотами та захисниками своєї  Вітчизни.

    

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (18.05.2015)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: