Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:33


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

підсумки районного етапу
З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку 25 січня 2013 року на базі Верхньорогачицької гімназії відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України.
Конкурс-захист проводився у 9 секціях: історичне краєзнавство
(1 учасник), археологія (1учасник), історія України (2 учасника), українська мова (3 учасника), світова література (1 учасник), валеологія (1 учасник), математичне моделювання (1 учасник ), французька мова (1 учасник ), прикладна математика (1 учасник).
Програмою конкурсу-захисту було передбачено заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін та захист науково-дослідницьких робіт.
Дванадцять юних науковців представили на розгляд журі свої роботи, у яких пропонувалося вирішення найрізноманітніших питань з валеології, української мови та літератури, історичного краєзнавства, історії України, всесвітньої літератури, археології, французької мови, прикладної математики та математичного моделювання.
Оригінальністю викладу авторської думки, високою майстерністю виконання та захисту відзначаються роботи в секції французької мови учениці 9 класу Ушкальської ЗОШ Нода Світлани „Алегоричні символи і парадокси у казці Антуана де Сент-Екзюпері „Маленький принц”” та секції світової літератури учениці 10 класу Михайлівської ЗОШ Мельник Анжели „Поєднання реалістичного і романтичного в творчості О.Гріна”.
Історичну значимість обраної теми, оригінальний підхід до її розкриття, ретельність та конкретність дослідження слід відзначити у роботах з історії України та історичного краєзнаства учениці 11 класу Чистопільської ЗОШ Калюжної Тетяни „Німецькі колонії на території Верхньорогачицького району” та Колєснікової Тетяни „Трагічна доля остарбайтерів” учениці 11 класу, Первомаївської ЗОШ.
Під час конкурсу-захисту високий рівень підготовки виявили учениця 11 класу Первомаївської ЗОШ Бугайова Яна, яка плідно попрацювала над науково-дослідницькою роботою з археології „Курган Огуз”.  
Сумлінно та креативно поставилася до написання роботи, ретельно підібрала відповідний матеріал конкурсантка із Верхньорогачицкої гімназії Турило Марія учениця 11-Б класу „Вплив шуму на працездатність учнів”.
Другим етапом конкурсу передбачено написання контрольних робіт із базових дисциплін. Контрольні завдання підготовлені районним оргкомітетом за трьома рівнями складності з максимальною кількістю 29 балів. 
На підставі висновків журі та відповідно до зведеного протоколу №5,
переможцями визнано:
у секції історичне краєзнавство Колєснікову Тетяну за зайняте І місце; у секції археологія Бугайову Яну за зайняте І місце; у секції історія України Калюжну Тетяну за зайняте І місце та Кучинську Наталю за зайняте ІІ місце; у секції світова література Мельник Анжеліку за зайняте І місце; у секції французька мова Нода Світлану за зайняте І місце, у секції валеологія Турило Марію за зайняте І місце.
Роботи переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт направлено на заочний конкурс до Херсонського відділення МАН.
Переможців та призерів конкурсу буде нагороджено грамотами відділу освіти районної державної адміністрації, всіх учасників відзначено листами подяки.
Маємо надію, що зерно знання посіяно в благодатний грунт проросте рясною нивою і дасть цінний урожай. 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (05.02.2013)
Переглядів: 242 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: