Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:30


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Позашкільна освіта

стаття

20 лютого 2015 року на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату Верхньорогачицької районної ради Херсонської області відбулися змагання з шахів та шашок серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл району. В змаганнях прийняло участь 33 учні з 4 команд Верхньорогачицьких гімназії, №2, Чистопільської та Первомаївської, загальноосвітніх шкіл.

Змагання  проходили в особисто-командному заліку за „швейцарською” системою. В залік команди бралися два результати серед юнаків  та два - серед дівчат. За підсумками змагань в шашки серед юнаків перше місце посів учень Чистопільської ЗОШ Проценко Сергій, на другому - учень ЗОШ № 2 Мясоєдов Денис і на третьому – Зарембовський Ярослав з Верхньорогачицької гімназії. Серед дівчат найкращою стала Тетяна Желізняченко з ЗОШ №2, на 2 місці – Корнієвська Альона з Чистопільської ЗОШ і на третьому – Максименко Аліса з ЗОШ № 2.

В змаганнях з шахів кращими стали: учень Верхньорогачицької гімназії Євченко Сергій та Петренко Анна, другі місця посіли – Аліпов Андрій з Первомаївської ЗОШ та Овдієнко Юлія з ЗОШ№ 2 і трійку призерів замкнули Костів Віталій з Чистопільської ЗОШ та учениця Чистопільської ЗОШ Бордей Олена.

За найменшою сумою місць серед учасників змагань в шахи, визначалися загальнокомандні місця серед шкіл. Первомаївська ЗОШ набрала 27 очок, ЗОШ №2 – 20, гімназія – 14, Чистопільська ЗОШ – 14. В змаганнях з шашок за найменшою сумою місць серед чотирьох учасників змагань, результати наступні: Первомаївська ЗОШ набрала 28 очок, Чистопільська ЗОШ набрала 16 очок, ЗОШ №2 – 10, гімназія – 18.

Виходячи з вищезазначеного місця з шахів розподілились таким чином:

І місце - Верхньорогачицька гімназія;

ІІ місце - Чистопільська ЗОШ;

ІІІ місце –  Верхньорогачьца ЗОШ № 2;

IV місце – Первомаївська ЗОШ.

з шашок:

І місце - Верхньорогачицька ЗОШ № 2;

ІІ місце - Чистопільська ЗОШ;

ІІІ місце – Верхньорогачицька гімназія;

IV місце –  Первомаївська ЗОШ.

Команду переможець та призерів змагань та учнів, які посіли 1-3 місця нагороджено грамотами відділу освіти.

 

Окрім цього, 03 березня 2015 року на базах Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької ЗОШ№ 2 відбулися районні змагання по волейболу серед дівчат та юнаків загальноосвітніх шкіл району. В змаганнях прийняло участь 93 учні з команд Верхньорогачицьких  гімназії, №2, Самійлівської, Чистопільської та Первомаївської загальноосвітніх шкіл.

В змаганнях серед дівчат прийняли участь чотири команди з загальноосвітніх шкіл району. Відповідно до Положення змагань команди грали по коловій системі. У першій грі дівчата з Гімназії були сильнішими над однолітками з Первомаївки, рахунок гри 2:0. У другій грі чистопільці завдали поразки ученицям з ЗОШ №2 – 2:0, у третій грі дівчата з гімназії перемогли учениць Чистопільської школи з рахунком – 2:1. В четвертій грі учениці ЗОШ № 2 перемогли Первомаївку з рахунком 2:0, в пятій грі гімназисти перемогли ЗОШ № 2 з рахунком 2:1. В останній зустрічі Первомаївської ЗОШ з Чистопільською технічну перемогу отримала команда з Первомаївки.

В змаганнях серед юнаків прийняли участь 6 команд. Команди розподілилися на дві підгрупи, де грали по коловій системі, а потім переможці груп розіграли призові місця.  Здобувши 2 перемоги над Чистопіллям та Самійлівською ЗОШ команда гімназії зайняла перше місце у І підгрупі. На другому місці юнаки з Чистопільської школи, які перемогли команду з Самійлівської ЗОШ. У ІІ підгрупі команда Первомаївки перемогла ЗОШ № 2. А юнаки з ЗОШ № 2 перемогли команду ДЮСШ. Після групових ігор 5 місце виборола команда Самійлівської ЗОШ. У грі за 3 місце волейболісти з Чистопільської ЗОШ перемогли однолітків з ЗОШ № 2, з рахунком 2:0. А у фіналі господарі майданчика - гімназисти виграли у Первомаївської ЗОШ з рахунком 2:0. За підсумками змагань визначалися кращі гравці. Так серед юнаків та дівчат кращими гравцями визнано учнів Верхньорогачицької гімназії Готовкіна Сергія та Павлюк Тетяну. Виходячи з вищезазначеного,

Таким чином, команди вибороли наступні місця%

- серед дівчат:      І місце -  Верхньорогачицька гімназія;

ІІ місце - Чистопільська ЗОШ;

ІІІ місце –Верхньорогачицька ЗОШ № 2;

ІУ місце –  Первомаївська ЗОШ.

- серед юнаків:    І місце -  Верхньорогачицька гімназія;

ІІ місце - Первомаївська ЗОШ;

ІІІ місце –  Чистопільська ЗОШ;

ІУ місце –  Верхньорогачицька ЗОШ № 2;

У місце – Самійлівська ЗОШ;

УІ місце –команда ДЮСШ.

Команди-переможниці та призерів змагань, а також кращих гравців нагороджено грамотами відділу освіти.

Категорія: Позашкільна освіта | Додав: ВОВР (04.03.2015)
Переглядів: 185 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: