Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:37


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Психологічна підтримка

   У час проведення антитерористичної операції на території України, вимушеного переселення жителів Сходу та Автономної Республіки Крим особливо актуальною стає допомога сім’ям, які втекли від жахів неоголошеної війни до більш спокійних областей України, сім’ям чоловіки яких приймають безпосередню участь у захисті цілісності та суверенітету нашої  Батьківщини.

 Це питання не могло обминути і працівників відділу освіти районної державної адміністрації, районного методичного кабінету. Саме тому, методистом С.В. Самойловою були підготовані методичні рекомендації надання першої психологічної допомоги сім’ям з дітьми, дітям, які перебували у зоні збройного конфлікту/ приймають участь у проведенні АТО для шкільних психологів району.

Основне питання, яке розглядалося на засіданні «круглого столу» при начальнику відділу освіти районної державної адміністрації А.М. Пахомовій, було приділено принципам надання допомоги в подоланні психотравми,  адаптації дітей із сімей внутрішніх переселенців. Учасники заходу мали можливість спілкувались між собою, ділилися проблемами,  які виникають під час роботи з дітьми та сім’ями вказаної категорії, обмінювалися досвідом та одержували нові знання.

По завершенню засідання всі присутні отримали багато змістовної інформації, яка буде корисною при наданні психологічної допомоги дітям та їх батькам.

    

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (26.03.2015)
Переглядів: 268 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: