Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:15


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Реєстрація на основну сесію ЗНО-2016

29 cічня 2016 року на базі РМК було проведено семінар-нараду з відповідальними в ЗНЗ за формування комплектів реєстраційних документів випускників 11 класів у 2016 році.

О.О.Михайлова, методист РМК  ознайомила  присутніх з нормативно-правовими актами з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти; статистичними даними реєстрації на пробне ЗНО-2016. Олена Михайлова наголосила на тому, що у Верхньорогачицькому районі для участі в пробному ЗНО зареєструвалися 17 учнів закладів освіти, а це майже третина від кількості випускників. Зареєстровані учні матимуть можливість детально ознайомитись із процедурою проведення ЗНО та завданнями, які максимально наближені до завдань на основній сесії ЗНО-2016. Також це дасть змогу правильно використати свій час на виконання завдань під час основної сесії.

Питання про порядок реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти висвітлила Ю.О.Сердюк, методист РМК. Із цього питання було окреслено порядок реєстрації осіб для участі у ЗНО-2016

Звернули особливу увагу на те, що при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання необхідно дотримуватися Наказів МОН України та детально ознайомитися з Порядком реєстрації осіб для участі в ЗНО та Порядком проведення ЗНО.

Всі питання під час роботи семінару-наради супроводжувалися мультимедійною презентацією.

    

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (29.01.2016)
Переглядів: 176 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: