Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:10


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінар

21 січня 2014 року  Верхньорогачицька загальноосвітіня школа №2 радо зустрічала учасників мемінарів – практикумів вчителів українвької мови та літератури,вчителів худажньої культури.

Красу і різноманітність европейської музичної культури розкрито під час відкритого уроку в 11 класі Верхньорогачицької ЗОШ№2. Учні  дослідили життєвий і творчий шлях видатних композиторів европейської , світової культури, прослухали уривки їх творів, висловили своє враження до почутого. Вчитель художньої культури Зуй Тамара Іванівна підготувала відеофрагмент проведення Віденського вальсу, його традиції, культуру та реалії, що допомогло зануритися у красу класичної музики. Особливе зацікавлення у присутніх до европейської музичної культури, виклив французький шансон, який поданий на уроці  через аудіосприйняття та знайомство з його провідними виконавцями. У ході уроку учні перейнялися віденьською оперою, її звучанням, манерою виконання та висловили позитивні враження. Вцілому урок проведено цікаво з позитивним піднесенням. Вже склалася добра традиція серед учасників семінару з обміну досвідом, цього разу вителі оговорили такі питання „Розвиток в учнів почуття успіху через розвязання художніх завдань”, „Створення на уроці аури святковості – запорука емоційності та ефективності сприйняття мистецьких надбань”. Вчитель Верхньорогачицької гімназії Давиденко В.М. радо поділився з колегами відеоматеріалами до уроків у 11класі, підготовленими власноруч відповідно до чинної програми.

    В рамкам семінару для вчителів української мови і літератури проведена методична дискусійна панорама «Інтеграція самоосвітньої діяльності вчителя і учня». Учасники семінару переглянули урок української літератури в 10 класі «Пісні та вірші А. Кичинського» підготовлений вчителем вищої кваліфікаційної категорії, вчителем - методистом Назаренко А.І. Під час дискусії обговорено питання «Шляхи підвищення ефективності та якості  позаурочної роботи з української мови та літератури», обговорені результати ІІ етапу учнівських олімпіад з української мови та літератури, ІІ етапу Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Обговорений районний план заходів щодо відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та затверджені відкриті районні заходи в межах реалізації у регіонах завдань Президента України щодо належного відзначення 200 – річчя від дня народження Тараса Шевченка. Заплановано проведення 10 березня 2014 року відкриту  виховну годину на базі Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Шевченко – син українського народу» та літературно-мистецький захід на базі Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Уклін та шана Кобзарю
Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (21.01.2014)
Переглядів: 259 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: