Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 00:58


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінар

26 листопада 2014 року на базі Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар вчителів біології, хімії, основ здоров’я.

 Педагоги навчальних закладів району відвідали відкриті уроки з хімії «Контроль знань з теми «Фізичні та хімічні властивості оксидів і кислот»» (учитель Васильченко Т.Г.), з основ здоров’я «Репродуктивне здоров’я. Фактори впливу і ризики. Негативний характер впливу наркотичних речовин на репродуктивну систему підлітків. Особлива шкідливість для здоров’я сумісної дії тютюнового диму і алкоголю» (учитель Вертегел В.М.) на яких реалізовувалося питання формування творчої особистості учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій.

Відповідно до плану роботи семінару учителі-предметники обговорили теоретичні питання «Упровадження компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчально-виховного процесу як складової Державного стандарту освіти» та «Розвиток креативності учнів на уроках біології та хімії». Обмінялися досвідом щодо організації та проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, хімії, екології, конкурсів «Колосок», «Геліантус», науково-дослідницьких робіт Малої академіїї наук.

     

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (27.11.2014)
Переглядів: 264 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: