Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:33


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінар директорів на базі Михайлівської ЗОШ

„Комунікаційні процеси в управлінні закладом освіти як засіб вдосконалення навчально-виховного процесу” - семінар директорів, що відбувся 15 жовтня 2015 року на базі Михайлівської загальноосвітньої школи.. У цікавій оригінальній формі зустріли учасників семінару  маленькі українці. Їх щирі посмішки, теплі слова, доречні побажання  були адресовані нелегкій праці директора загальноосвітнього закладу.  

Досвідом роботи по управлінню закладом освіти через комунікаційні процеси поділилась з колегами Любов Миколаївна Анцибор, господар школи. Завідувач районним методичним кабінетом комунальної установи „Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти” Ткач Н.В розкрила теоретичний матеріал на тему „Перспективи розвитку освіти й суспільства  в парадигмі синергетичного мислення”  та залучила керівниеів освітніх закладів до дебатів на тему „Проект як альтернативний ресурс сучасного освітнього менеджменту”. Також у рамах роботи семінару перглянуто відкриті уроки:

- урок-віночок в 4 класі на тему „Іменник як частина мови. Повторення вивченого” (вчитель Матюх Т.А.);

- урок інформатики в 10 класі на тему „Вставляння зображення у текстовий документ і настроювання їх властивостей. Таблиці в текстових документах” (вчитель Кравчук В.А.).

Логічним продовженням стало спортивне свято з футболу до Дня захисника України „Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним” (вчитель Василенко І.І.). Під час свята учні 9-11 класів продемонстрували  спортивну форму: силу, спритність, витривалість, згуртованість, та найголовнішу якість - командний дух  і підтримку. Особливі емоції у присутніх визвав підготовлений відеоролик на тему „Хто здоровий, той щасливий”, в якому висвітлено організацію  спортивно-масової роботи колективу учнів та педагогів.

  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (15.10.2015)
Переглядів: 187 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: