Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:12


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінар на базі Зеленівської ЗОШ

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету комунальної установи „Верхньорогачицький центр по обслуговуванню закладів освіти” 18 листопада 2015 року на базі Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів на тему  „Формування позитивного мислення школярів і педагогів та стратегія розвитку закладу” та семінар вчителів образотворчого мистецтва „Нові підходи вчителя до зацікавлення учнів  образотворчим мистецтвом та розвиток їх творчих здібностей”.

Під час  практичної частини семінару заступники директорів відвідали відкритий урок образотворчого мистецтва в 3 класі на тему „Основні види декоративно-ужиткового мистецтва, композиція „Найкращий виріб гончара” (вчитель Хайленко Н.Б.) та взяли участь у аукціоні педагогічних ідей „Зростаю я, міцніють знання учнів” (заступник директора Зеленівської ЗОШ Скок С.О.). Заступники директорів проявили активність у обговоренні сучасних методичних ідей та взяли участь у торгах методичними надбаннями  одних із найкращих вчителів школи. Теоретичною частиною семінару опрацьовано такі питанням „Налагоджуємо ефективне педагогічне спілкуванн” та „Синергетичний підхід в організації навчально-виховного процесу”.

Вчителі образотворчого митецтва взяли участь у майстер-класі на тему „Прийоми  роботи у техніці ниткова графіка”, який підготувала  та провела Борозенець О.І., вчитель образотворчого митецтва Зеленівської загальноосвітньої школи. Всі учасники семінару на практиці опанували ниткографіку та нескіннченні ідеї її реалізації. Крім того опрацювали теоретичне питання „Емоційне сприйняття кольорів як засіб вираження творчих здібностей школярів”.

Вцілому у навчальному закладі панувала  доброзичлива атмосфера прийому учасників семінару, а засідання відбулися у формі спілкування-співтворчості.

        

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (18.11.2015)
Переглядів: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: