Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 09:56


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінар вчителів герафії

ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ У СУЧАСНОМУ ВИМІРІ

15 листопада на базі Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар вчителів географії та економіки, в якому взяли участь вчителі всіх загальноосвітніх навчальних закладів району.

Увагу педагогів прикуто до  формування реалістичних уявлень про ринок праці та ринок освітніх послуг як один із аспектів оновлення змісту шкільної економічної освіти. У ході дебатів вчителі обговорили проблемні питання та обмінялися досвідом. Відкритий урок у 10 класі на тему „Світове сільське господарство” провів вчитель вищої кваліфікаційної категорії Вертегел Валерій Михайлович, на якому через постановку проблеми, продемонстрував вміння учнів працювати над пошуком додаткової інформації, складати презентації, розв’язувати задачі та робити висновки.

Естафету плідної роботи учнів продовжили вчителі опрацювавши  теотетичне питання „Розвиток логічного мислення на уроках географії” у результаті чого прийшли до висновку, що у структурі сучасного уроку обов’язково повинні  мати місце форми роботи що спонукають дітей до активної взаємодії, пояснення взаємозв’язків у природі, економіці та як результат формують стійкі знання. Використання сучасних освітніх технологій у викладанні економіки  - тема з якої відбувся обмін досвідом вчителів-практиків, в результаті чого дійшли висновку , що ефективність праці учня зростає із залученням додаткової інформації, інформаційних технологій, виконання практичних завдань. Тому головним завданням сучасного вчителя є раціональне та виважене використання методів роботи на уроці.

 

Зав РМК                        Ткач Н.В.

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (22.11.2016)
Переглядів: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: