Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 01:31


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінар вчителів хімії та біології на базі Верхньорогачицької гімназії

„Формування і розвиток життєвих компетентностей на уроках хімії, біології, основ здоров’я” - тема районного семінару який відбувся 24 листопада 2015 року на базі Вехньорогачицької гімназії, де створено атмосферу творчості, співпраці та взаєморрозуміння.

 Його учасники мали змогу не тільки відвідати відкриті уроки, а ще й взяти в них безпосередню участь. Так, на відкритому уроці хімії, у 8-Б класі (вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Байрюк Л.М.) учні опанували хімічні властивості кислот в теоретичному і практичному плані. Завдяки поповненню бази кабінету хімічними реактивами гості разом з учнями проводили досліди по взаємодії кислот із металами, неметалами, солями. Таким чином, набуті знання закріплені практикою є більш ефективними. На уроці біології у 7-Б класі (вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель методист Барнаш А.І.) учні не тільки ознайомилися із кістковими рибами, їх загальними ознаками, характерною будовою, а мали змогу поринути у світ різноматнітності представників даного класу.

Під час теоретичної частини семінару вчителі  опрацювали такі питання: „Використання сучасних освітніх технологій у роботі вчителів природничих дисциплін”(Ткач Н.В.), „Самоорганізація і самореалізація учнів на уроках біології, хімії в сучасному освітньому просторі” (Васильченко Т.Г.), „Розвиток креативності учнів на уроках біології та хімії” (Валеєва А.С.), „Шляхи і методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії”(Камінський В.В.) та обмінялися досвідом з організації і проведення І та ІІ турів Всеукраїнських учнівських олімпіад.

      

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (27.11.2015)
Переглядів: 247 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: