Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:25


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Семінар з актуальних питань

8 листопада 2016 року на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулись два районні заходи: семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи та навчально-методична рада районного методичного кабінету комунальної установи „Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти”

Внутрішній контроль і керівництво як основні функції управління соціально-педагогічною системою – головна тема семінару, яку презентував директор Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Поздняков В.Л. Під час обговорення  заступники директорів з навчально-виховної роботи змогли поставити запитання ,  висловити свої враження доповідачу, а також поділитися власним досвідом. У такій взаємодії формується позитивне мислення  управлінця та  орієнтир на подальшу його працю. Крім того учасники семінару взяли участь у дискусії „Складові успіху педагогічного працівника”  та засіданні „круглого столу” на тему „Форми і методи роботи по вдосконаленню педагогічної майстерності в навчальному закладі – досвід та перспектива”.

У роботі навчально-методичної ради районного методичного кабінету опрацьовано наступні питання:

- Про створення системи національно-патріотичногго виховання школярів у Самійлівській ЗОШ;

- Стан викладання та рівень навчальних досягнень школярів на уроках географії у Верхньороргачицькій №1 та Самійлівській загальноосвітніх школах ;

- Організація ігрової діяльності дітей у Самійлівському д/с „Колосок”;

-  Формування економічної компетенції учнів на уроках економіки у Верхньорогачицьких загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1 та №2 .

За підсумками навчально-методичної ради прийнято рішення та доведено до відома адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

Зав.РМК                                                          Ткач Н.В. 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (09.11.2016)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: