Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:19


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

семінари

24 лютого 2015 року став продуктивним днем для вчителів української мови та літератури, художньої культури, заступників директорів з виховної роботи та шкільних психологів району.

У ході семінару вчителів художньої культури з теми „Навчально-методичне забезпечення кабінету предметів художньо-естетичного циклу”, що відбувся на базі Верхньорогачицької гімназії, педагоги загальноосвітніх закладів відвідали та обговорили урок з теми „Театральне мистецтво України в 19 столітті”, ознайомилися з методикою викладання Давиденка В.М, його творчими доробками. Увагу вчителів прикуто до інноваційних педагогічних технологій під час засідання круглого столу „Роль вчителя у формуванні  знань і вмінь учнів на уроках художньої культури”. Вчитель Михайлівської ЗОШ Василенко В.В з власного досвіду розкрила значення та можливості художньої культури у позакласній діяльності.

Семінар з теми „Вплив української мови та літератури на особтстість школяра та його соціалізацію” відбувся на  базі Чистопільської загальноосвітньої школи . Подружжя Шершнів -  Наталя Вікторівна та Олександр Павлович увазі колег підготували інтегрований урок з історії та української літератури в 11 класі на тему „Україна в період повоєнної відбудови”. Вчителі української літератури підведений моніторинг навчальних досягнень за І семестр 2014/15 навчального року, розглянули результативність участі школярів   в І та ІІ етапах мовно-літературиних конкурсів ім.П.Яцика, ім Т.Г Шевченка, „Літопис історії”, „Я – Європеєць” та ін.

Заступники директорів з виховної роботи взяли участь у роботі семінару на тему „Оптимізація виховного простору шляхом модернізації роботи волонтерських загонів”, що також відбувся на базі Чистопільської ЗОШ. Методист РМК Михайлова О.О. підготувала мультимедійну презентацію „Волнтерство - як один із компонентів моделі громадсько-активних шкіл, можливість соціалізації дитини та її громадського виховання”. Заступники директорів з виховної роботи Первомаївської (О.О. Лещенко) та Ушкальської (Л.В. Лаврова) загальноосвітніх шкіл розкрили власний досвід з організації волонтерської роботи у навчальноиму закладі. Шкільний психолог Верхньорогачицької гімназії Приходько В.В. виступила з питання „Вплив психологічного клімату на доброзичливі якості особистості учня та колективу вцілому”. Для гостей Чистопільської загальноосвітньої школи підготовлено змістовну виховну годину „Полум’яна квітка” та захід „Україна – душа моя, а душу я не продаю!, Герої не вмирають!”.

      

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (24.02.2015)
Переглядів: 296 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: