Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:14


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Семінари-практикуми на базі Михайлівської ЗОШ I-III ступенів

20 жовтня 2016 року на базі Михайлівської ЗОШ I-III ступенів відбулися  семінари-практикуми вчителів району початкових класів, української мови та літератури, історії та правознавства.

Здійснено обговорення тем семінару: «Формування національної гордості, патріотизму при викладанні української мови та літератури», «Формування успішного освітнього середовища на уроках історії», «Особливості використання творчих завдань для розвитку комунікативних навичок молодших школярів», де відбулися методичні дебати «Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».

 Також присутні відвідали відкриті уроки в 2, 7, 8,11 класах на теми: «У світі казки чарівної. Українська народна казка «Рукавичка». Інсценізація казки»(учитель Ребізант Л.Ю.), «Т.Г.Шевченко. «Заповіт» - твір, що єднає минуле, теперішнє і майбутнє» (учитель Шуть Ж.О.), «Частки не і ні  з різними частинами мови» (учитель Мельник Т.В.), «Великі географічні відкриття та становлення капіталістичних відносин»(Марценюк С.В.).                           

Підсумовуючи важливі питання, що порушувалися на семінарі, учителі наголосили на необхідності таких змістовних і корисних зустрічей.

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (21.10.2016)
Переглядів: 176 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: