Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:23


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Семінари у Верхньорогачицькій ЗОШ№2

Районні заходи у Верхньорогачицькій ЗОШ№2

 

22 листопада на базі Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулися районні семінари: заступників директорів з виховної роботи, вчителів трудового навчання та креслення.

У тісному колі  заступники директорів з виховної роботи опрацювали актуальні питання „Співпраця загальноосвітнього навчального закладу з партнерами місцевого соціуму у формуванні загальнолюдських цінностей підростаючого покоління”, „Робота з профілактики правопорушень у школі – досвід та перспектива”. Практична частина семінару представлена виховним заходом присвяченим річниці Голодомору 1932-33 років в Україні „На вікні свіча погасла...”  З метою засвоєння тактики співробітництва у спілкуванні з іншими людьми, формування позитивного мікроклімату у колективі та уникнення негативних наслідків конфліктів психолог Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Нікіфорова Ірина Валентинівна провела тренінг „Конфлікти та шляхи їх.вирішення”.

Учителі трудового навчання обговорили питання : „Інетегрований характер формування практичних умінь при проведенні занять з трудового навчання і кресленн”, „Можливості використання відеонаочності на уроках трудового навчання”,  визначили позитивну складову у їх використанні, зазначили умови за яких дана методика принесе позитивний результат. Практична частина семінару представлена уроком у 5 класі на тему „Випилювання контуру деталей майбутнього виробу іграшки з фанери”. Крім того вчителі обговорили практичний тур олімпіади для технічних і обслуговуючих видів праці, визначили перелік інструментів та заготовок по виготовленню комплексної роботи.

 

Зав РМК         Ткач Н.В.

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (23.11.2016)
Переглядів: 199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: