Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Сб, 15.08.2020, 10:32


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Школа молодого педагога, жовтень 2015

Фахове становлення вчителя-довготривалий процес, який починається від обрання професії до перших років самостійної роботи у школі. Запорукою педагогічного успіху звичайно є обізнаність із системою роботи в навчальному закладі, знання сучасних методик і технологій навчання та виховання, володіння особливостями роботи з шкільною документацією.

20 жовтня 2015 року на базі Верхньорогачицької загальноосвітньої школи №2 відбулося засідання Школи молодого педагога з теми «Вплив життєвих компетентностей на розвиток творчого потенціалу учня».

У ході роботи молоді педагоги зустрілися з досвідченими вчителями навчального закладу, а саме відвідали відкритий урок з української літератури «Іди, моя поезія, іди, а я вже йтиму, сестро, за тобою» Заслуженого вчителя України, «вчителя-методиста» Назаренко А.І.. Познайомилися з сучасними підходами до виховного процесу у формуванні особистості на принципах національного виховання під час виховної години «Дорогами визволення України» класного керівника 5 класу Денщик Н.В..

Не менш цікавими були тренінги практичного психолога школи Нікіфорової І.В. на тему «Вимоги до особистості вчителя» та презентація досвіду роботи школи щодо «Культури спілкування вчителя з учнями», яку представила заступник директора з навчально-виховної роботи Богатиренко В.Г. 

        

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (20.10.2015)
Переглядів: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: