Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:01


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

снід

Протягом листопада-грудня поточного навчального року в закладах освіти району проведено комплекс інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на поширення пропагандистської роботи серед учнівської молоді з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та відзначення 1 грудня 2014 року Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

У рамках запланованих тематичних місячників та декад проведено: єдині загальношкільні уроки «Не дамо СНІДу шанс», конкурси малюнків для учнів 1-4 класів – «Я за здоровий та безпечний спосіб життя» та 5-11 класів – «Молодь проти СНІДу», випуск санітарних бюлетенів та оформлення тематичних виставок літератури «Ризик захворіти можна зменшити», загальношкільні лінійки «Школа проти СНІДу».

Практичні психологи центральних шкіл району провели інтерактивні форми просвітницької роботи з даного питання «Стіна думок» на тему «Чи турбує мене проблема ВІЛ/ СНІДу», «Моделювання ситуації спілкування з ВІЛ позитивними людьми».

01.12.2014 року відбулося спільне засідання учнів Верхньорогачицької гімназії – членів клубу «За здоровий спосіб життя» та представників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районної бібліотеки, лікаря-інфекціоніста КЗ «Верхньорогачицька районна центральна лікарня», в ході якого було переглянуто повчально-виховну презентацію, відео ролики та документальні фільми.

Виховна робота з актуальних проблем профілактики по попередженню шкідливих звичок, пропаганді здорового способу життя, формуванню толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у закладах освіти району продовжується.

        

 

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (02.12.2014)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: