Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Спортивно-масова робота

Районні змагання з баскетболу

15 грудня 2015 року на базі Верхньорогачицької гімназії серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з баскетболу між командами загальноосвітніх навчальних закладів району. В змаганнях прийняло участь 40 юнаків і 32 дівчини з команд Верхньорогачицьких ЗОШ №2 та гімназії, Самійлівської, Михайлівської та Первомаївської загальноосвітніх шкіл.

Серед юнаків виявили бажання позмагатися п’ять команд. Відповідно до умов змагань команди грали по коловій системі, а потім в стикових іграх розігрували загальнокомандні місця. Так, у першій грі зустрілися юнаки з Гімназії та Первомаївської ЗОШ, рахунок гри 28:2. У другій грі Самійлівська ЗОШ завдала поразки учням з Михайлівської ЗОШ – 18:2. Потім гімназисти перемогли хлопців із ЗОШ № 2 (22:8), Первомаївська ЗОШ перемогла Михайлівську ЗОШ (1:0), потім ЗОШ № 2 була переможена Самійлівською ЗОШ з рахунком 6:18, гімназія перемогла Михайлівку з рахунком 24:2, після чого ЗОШ № 2 перемогла Михайлівську ЗОШ (22:3). Слідуючими грали хлопці з Самійлівки та Первомаївки (14:4 на користь Самійлівської ЗОШ), ЗОШ № 2 перемогла Первомаївку з рахунком 18:4, тим самим посівши ІІІ почесне місце змагань. Остання гра за І-ІІ місце проходила між командами Самійлівської ЗОШ та Гімназією, де в першому таймі Самійлівська ЗОШ впевнено перемагала гімназію з рахунком 6:0, але в другому таймі гравець гімназії Дмитро Волик миттєво приніс своїй команді 6 очок, тим самим зрівнявши рахунок (12:12), після чого на користь команди Самійлівської ЗОШ було призначено штрафний кидок, який приніс їм 1 очко, рахунок став 13:12, та вже на останній хвилині гімназисти встигли спільними зусиллями команди закинути два очки в кільце Самійлівської ЗОШ та перемогли з рахунком 13:14. Таким чином місця серед юнаків розподілилися слідуючі: І місце Гімназія, ІІ – Самійлівська ЗОШ, ІІІ – ЗОШ № 2, ІV – Первомаївська ЗОШ, V – Михайлівська ЗОШ.

В змаганнях серед дівчат прийняло участь 4 команди. Команди зіграли по колу. У першій грі зустрілись Михайлівська та ЗОШ № 2, рахунок гри 6:16. Далі Гімназія перемогла Первомаївську ЗОШ з рахунком 48:2, після чого дівчата Первомаївської ЗОШ відмовились проводити поєдинок з ученицями Михайлівської школи (технічна перемога). Потім Гімназія зіграла з ЗОШ № 2 (42:2) та з Михайлівкою (84:5), здобувши 2 перемоги. Первомаївська ЗОШ з ЗОШ № 2 зустрічі не проводила. Таким чином місця розподілилися слідуючі: 1 місце – Гімназія, 2 – ЗОШ № 2, 3 – Михайлівська ЗОШ, ІV – Первомаївська ЗОШ.