Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:01


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Спортивно-масова робота

Розпочато змагання

13 жовтня 2015 року на базі Верхньорогачицької ЗОШ №2  відбулися районні змагання  «Старти надій» серед учнів 7 класів загальноосвітніх закладів району. На змагання прибуло 49 дітей з команд  Верхньорогачицької ЗОШ №2, Гімназії, Чистопільської, та Первомаївської загальноосвітніх шкіл.

Змагання  проходили в 5 видах програми, а саме: біг 60 метрів, естафета 8х50 м., стрибки в довжину з розбігу, метання м’яча на дальність та піднімання тулуба в сід за 1 хвилину. В бігу на 60 м. найшвидшими серед юнаків і дівчат виявилися учні з Гімназії, дівчата з ЗОШ № 2 посіли 1 місце а хлопці з гімназії І місце у стрибках у довжину. В комплексній естафеті перше місце виборола команда Верхньорогачицької ЗОШ № 2, на другому місці – Верхньорогачицька гімназія, треті були учні з Первомаївської ЗОШ.

За підсумками змагань команда-переможниця і загальнокомандні місця визначалися за найбільшою кількістю очок та найменшою сумою місць. Таким чином, переможцем змагань «Старти надій», з результатом в 820 очок та ІІ місцем в естафеті за загальною сумою місць стала команда Верхньорогачицької гімназії, ІІ загальнокомандне місце зайняла Верхньорогачицька ЗОШ № 2, ІІІ – Первомаївська ЗОШ, ІУ – Чистопільська ЗОШ.

Також було визначено кращого учасника серед хлопців та дівчат. Ними стали, серед хлопців – Сацевич Владислав (Гімназія), серед дівчат – Дмитрієва Юлія (Верхньорогачицька ЗОШ № 2).

Отже, місця розподілились таким чином :

І місце -  Верхньорогачицька гімназія;

ІІ місце – Верхньорогачицька ЗОШ №2;

ІІІ місце – Первомаївська ЗОШ;

ІУ місце – Чистопільська ЗОШ.

Команду переможця та призерів змагань, нагороджено грамотами відділу освіти .

Категорія: Спортивно-масова робота | Додав: ВОВР (16.10.2015)
Переглядів: 200 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: