Відділ освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицкої РДА

Вт, 04.08.2020, 02:24


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Методичний кабінет

Учитель року - 2015

Виявити  педагогічну майстерність вчителів, їх професійне становлення та самоутвердження покликаний всеукраїнський  фаховий конкурс „Вчитель року”.

І тур всеукраїнського конкурсу „Вчитель року – 2016” цьогоріч проведено у таких номінаціях: „Захист Вітчизни”, „Анеглійська мова”, „Історія”, „Математика”.  До оргкомітету подано 5 заявок на участь від вчителів Верхньорогачицької ЗОШ№2 (Ковеза В.І. – вчитель Захисту Вітчизни”), Самійлівської ЗОШ (Біро Т.В.- вчитель англійської мови, Кочетова Н.В. – вчитель математики), Михайлівської ЗОШ (Марценюк С.В. – вчитель історії), Ушкальської ЗОШ (Алісова М.М.- вчитель математи). Для визначення кращих педагогів створено оргкомітет та журі конкурсу з числа  працівників відділу освіти, районного методичного кабінету та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками заочного етапу, всі учасники отримали право взяти участь у наступному  етапі – проведенні відкритих уроків. З 03 по 09 грудня відкриті уроки підготували та провели  Алісова М.М, Біро Т.В., Марценюк С.В., вони засвідчили свою педагогічну компетенцію, ерудованість, продемонстрували форми і методи роботи та принципи якими керуються на практиці. Як результат всі учасники вийшли до фінальної частини конкурсу, яка дає змогу більш детально ознайомитися з педагогами та їх методикою .

15 грудня  2015 року на базі Верхньорогачицької ЗОШ№2 відбулась фінальна частина конкурсу. Перед педагогами постали завдання представити себе не тільки як педагога, а й як  ососбистість яка прагне своєю працею та особистим прикладом запалити в дитячих душах інтерес до пізнання. Вчителі презентували свій досвід роботи, провели майстер клас, уявляли себе в ролі міністра освіти. Важливим результатом конкурсу є те, що всі його учасники є не байдужими в плані навчання та виховання  учнівської молоді та мають високий потенціал.  Головним підсумком конкурсу є визначення переможця, цього року перемогу здобула Марценюк Світлана Вячеславівна, вчитель історії Михайлівської ЗОШ.

Оргкомітет та журі І туру конкурсу вітають переможця та бажають подальших успіхів у роботі.

Переможець та учасники конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти та подарунками від районного профспілкового комітету.

                  

Категорія: Методичний кабінет | Додав: ВОВР (16.12.2015)
Переглядів: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: